31 Mart 2017, Cuma 12:50:17

THY'nin Somali'ye gidecek uçağı hazır

Türk Hava Yolları'nın Somali'ye yardım götürecek uçağı son hazırlıklarını yapıyor.
  • Altyapı ve üstyapı konusunda çok fazla eksiği olan Mogadishu havaalanına A330 uçağı göndermek büyük bir risk tir.
  • Oysa buyuklerimiz der ki ysrdim yaparken bir elin verdigini diger el bilmemeli. Bizim kulturumuzde bu var. Somaliyebyardim yapiyoruz diye bu kadar reklam yapmak bizim sirketimize yakismadi.
  • Lütfen öyle demeyin bu ülke sadakalar sayesinde ayakta duruyordur kim bilir?! (İp ince)
  • yardım etmek iyi güzel de tv,gazetelerde somali'de hiç açlıktan kemikleri sayılan yetişkin insan gördünüz mü ? çocuklar tamam ama yetişkinlerin maşallahı var. neden acaba ? ayrıca günah diye deniz ürünleri yemeyen millete biz niye yardım ediyoruz? yüce mevla vermiş adamlar kabul etmiyorsa biz ne yapalım? suudlar,emirler etsin. ayrıca japonya, sahillerinizde balık avlayalım ne çıkarsa size verelim teklifinde bulundu somali kabul etmedi. ve de önce can sonra canan...

Türk Hava Yolları'nın Somali'ye yardım götürecek uçağı son hazırlıklarını yapıyor.

Türk Hava Yolları, Turkish Cargo'ya ait A330-200 tipi uçağının 4 Nisan'da Somali için havalanmasıyla Somali'ye yaklaşık 60 ton yardım ulaştırmayı hedefliyor.

Gövdesinde #lovearmyforsomalia hastagi yazan Turkish Cargo uçağı Atatürk Havalimanı'ndan 4 Nisan'da Somali'ye uçacak.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Jerome Jarre tarafından Somali için bir yardım kampanyası başlatılmış ve THY'den destek istenmişti. Kısa sürede Hollywood ve Amerikan spor dünyasının ünlü isimleri de THY'ye çağrıda bulunmuş ve sosyal medyanın en çok konuşulan konularından bir olmuştu.

©AirportHaber

Somali'ye yardım götürecek Turkish Cargo uçağı:

THY'nin Somali'ye gidecek uçağı hazır

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

A330-F ~ 11 ay önce
Altyapı ve üstyapı konusunda çok fazla eksiği olan Mogadishu havaalanına A330 uçağı göndermek büyük bir risk tir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yakismadi ~ 11 ay önce
Oysa buyuklerimiz der ki ysrdim yaparken bir elin verdigini diger el bilmemeli. Bizim kulturumuzde bu var. Somaliyebyardim yapiyoruz diye bu kadar reklam yapmak bizim sirketimize yakismadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arkadaşlar ~ 11 ay önce
Lütfen öyle demeyin bu ülke sadakalar sayesinde ayakta duruyordur kim bilir?! (İp ince)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 11 ay önce
yardım etmek iyi güzel de tv,gazetelerde somali'de hiç açlıktan kemikleri sayılan yetişkin insan gördünüz mü ? çocuklar tamam ama yetişkinlerin maşallahı var. neden acaba ? ayrıca günah diye deniz ürünleri yemeyen millete biz niye yardım ediyoruz? yüce mevla vermiş adamlar kabul etmiyorsa biz ne yapalım? suudlar,emirler etsin. ayrıca japonya, sahillerinizde balık avlayalım ne çıkarsa size verelim teklifinde bulundu somali kabul etmedi. ve de önce can sonra canan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000