08 Aralık 2012, Cumartesi 15:26:42

THY’NİN BABACAN KAPTANINA SON VEDA

Türk Hava Yolları’ndan emekli olan kaptan pilot İsmail Kartaler hayatını kaybetti.
  • Canım abimiz aylar geçtikce seni daha çok özlüyoruz.Mekanın cennet olsun, Cennette kuşlar gibi özgürce uç abim.
  • Rab günahlarını bağışlasın, huzur içerisinde uyu İsmail Kaptan.
  • tek merak ettiğim hangi hastalıklı zihniyet her mesajı eksi olarak işaretliyor Allah'ım nasıl bir hıyarlar ordusu içinde yaşıyoruz ve kimler olduğunu bilmeden. madem çok kötü bir insandı bu insan sen de tüm mesajları çarpılıyorsun bana da bunu yaptı o yüzden hiç sevmezdim de ama bu nedir arkadaş iş olsun diye çarpılamak. hiç tanımam kendisini nedir kimdir bilmem ama ALLAH RAHMET EYLESİN.
  • o msg lar rahmetli okusun diye degil, ailesi sevenleri okusun diye yaziliyor. Belki bir nebze teselli olur diye. ne duyarsiz, dusuncesizsiniz...

THY’nin efsane kaptan pilotlarından İsmail Kartaler (65) yaşamını yitirdi. Babacan tavırlarıyla bütün mesai arkadaşlarının sevgisini kazanan Kartaler, bir süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düştü.

İsmail Kartaler’in cenazesinin bugün Ataköy 5’inci Kısım Camii’nde kılınan ikindi namazından sonra Büyükçekmece Mezarlığı’na defnedileceği kaydedildi.

Hava Kuvvetleri’nden ayrıldıktan sonra sivil havacılık sektöründe uçuş hayatına devam eden İsmail Kartaler, geçtiğimiz yıl 63 yaşını doldurarak THY’den emekli olmuştu.

AirportHaber Ailesi olarak İsmail Kartaler’e Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Airporthaber.com

THY’NİN BABACAN KAPTANINA SON VEDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Önder_Ayla ~ 5 yıl önce
Canım abimiz aylar geçtikce seni daha çok özlüyoruz.Mekanın cennet olsun, Cennette kuşlar gibi özgürce uç abim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evren AYDEMİR ~ 5 yıl önce
Rab günahlarını bağışlasın, huzur içerisinde uyu İsmail Kaptan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
tek merak ettiğim hangi hastalıklı zihniyet her mesajı eksi olarak işaretliyor Allah'ım nasıl bir hıyarlar ordusu içinde yaşıyoruz ve kimler olduğunu bilmeden. madem çok kötü bir insandı bu insan sen de tüm mesajları çarpılıyorsun bana da bunu yaptı o yüzden hiç sevmezdim de ama bu nedir arkadaş iş olsun diye çarpılamak. hiç tanımam kendisini nedir kimdir bilmem ama ALLAH RAHMET EYLESİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Face msg larini elestirene ~ 5 yıl önce
o msg lar rahmetli okusun diye degil, ailesi sevenleri okusun diye yaziliyor. Belki bir nebze teselli olur diye. ne duyarsiz, dusuncesizsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000