21 Ağustos 2015, Cuma 14:50:18

THY'den Schalke 04 sürprizi

İtalyan Roma takımı ile sponsorluk anlaşması yapacağı söylenen THY, Almanya'nın köklü takımlarından Schalke 04 ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
  • dortmund ve schalke kuzey westafalta eyaletinin iki önemli şehrinin takımlarıdır. maçları derbidir ve iki takım birbirini sevmez. gidip iiki takıma da sponsof olmak büyük bir pazarlama hatasıdır.
  • Ya ne boş konuşuyorsunuz. Beşiktaş in sponsorluğunu yapsınlar
  • Thy sponsorluğu bırak yokcuna sahip çık 2 gündür sabah 06:00 ankara-sabiha uçağını iptal ediyorsun yolcularada haber vermiyorsun teknik arızadan dolayı diye bahanemi olur 2 gündür. Aktarma uçuşlarını kaçırıyorlar Haber vermemende cabası 300 uçağıınız var ama teknil arıza diye insanlaerı uçuramıyorsunuz bile
  • Karsiyaka yla yapsalardi sponsorlugu. Elin gavuruna parayi yedirmeyi bek seviyolar.

Schalke 04, Türk Hava Yolları ile 2017'ye kadar sürecek bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Sponsorluk anlaşması Schalke 04'ün resmi internet sitesinden duyuruldu.

Ayrıntılar gelecek

THY'den Schalke 04 sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

dortmuns ~ 3 yıl önce
dortmund ve schalke kuzey westafalta eyaletinin iki önemli şehrinin takımlarıdır. maçları derbidir ve iki takım birbirini sevmez. gidip iiki takıma da sponsof olmak büyük bir pazarlama hatasıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B. ~ 3 yıl önce
Ya ne boş konuşuyorsunuz. Beşiktaş in sponsorluğunu yapsınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bmx ~ 3 yıl önce
Thy sponsorluğu bırak yokcuna sahip çık 2 gündür sabah 06:00 ankara-sabiha uçağını iptal ediyorsun yolcularada haber vermiyorsun teknik arızadan dolayı diye bahanemi olur 2 gündür. Aktarma uçuşlarını kaçırıyorlar Haber vermemende cabası 300 uçağıınız var ama teknil arıza diye insanlaerı uçuramıyorsunuz bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Izmirli ~ 3 yıl önce
Karsiyaka yla yapsalardi sponsorlugu. Elin gavuruna parayi yedirmeyi bek seviyolar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000