08 Haziran 2018, Cuma 12:00:52

THY'den pilot adaylarına yeni açıklama

Türk Hava Yolları, yetiştirilmek üzere aradığı 2. pilot adaylarıyla ilgili bir duyuru yayınladı.
  • Faiz arttırdı. Daha en az 4 faiz artışı daha var diyor.Hala 168.000 EU ya pilot olmaya çalışan enayi var mı?
  • Yediğiniz hurmalar gün gelir ...nüzü tırmalar. Lise mezunu Türk pilot adayı bile bulamayacaksınız.Türk insanına kendi ülkesinde yaptığınız ikinci sınıf muameleyi bu halk size yutturacak.Ha yabancı pilotu da Erdoğan Türkiyesi ile de zor bulursunuz.Bulduğumuz da saat yapar kaçar.Türk havayolu şirketleri de 79 tonla uçan UEO'ne dönmekten kendini kurtaramaz.
  • THY ha bunu simdi anladin mi ? o kadar kalifiye adam gelip sana 1 milyona gelecegni ipotek altina almaz. Itu odtu bogazicili arkadaslar yok mu giren var ama onlar da kendini bile bile trenin altina neden atiyorlarsa 1 milyon TL ye (enayi) oluyor :D Ingilizcesine guvenemyen arkadaslar merak etmeyin size yer aciliyor. kalifiye adaylar artik bunu tercih etmiyor o yuzden isiniz daha kolay moral bozmayin. Basvuru yapin.
  • Kabin memuru maaslari 2900 tl yapilmalidir. 11000 tl cok fazla.

Türk Hava Yolları, yetiştirilmek üzere aradığı 2. pilot adaylarıyla ilgili bir duyuru yayınladı. Duyuruda, mülakat sürecinde 2 defa olumsuz durumuna düşen adayların sürece tekrar dahil edildiği bildirildi.

THY Açıklaması:

Kurul mülakatı sürecinde re-test olumsuz (2 defa olumsuz) durumunda olan adaylarımız sürece tekrar dahil edilmiştir.

Bu kapsamda 2017 yılı ve öncesinde yayınlanan ilanlarımızda başvurusu bulunan adaylarımıza “Evrak Kontrol ve Boy-Kilo Ölçüm” süreci daveti yapılacaktır.

Adayların ilana başvuru yapmaları gerekmeksizin bilgilendirme mail yoluyla yapılacaktır. Tarafına mail ulaşmayan bu kapsamdaki adaylar kokpitistihdam@thy.com mail adresi ile iletişime geçebilir.

Adaylar THY A.O resmi web sitesinde yer alan güncel ilan kriterlerine uymaları koşuluyla süreçlere devam edeceklerdir.

Dil belgesi geçerliliğini yitiren adaylara, THY A.O tarafından yapılacak dil sınavında başarılı olmaları koşuluyla, Kurul mülakatı süreci öncesine kadar (yaklaşık 2 ay) dil belgesini tamamlamaları için süre tanınacaktır.

DLR-1 ve CRM sürecini başarıyla tamamlayan adayların sonuçları, adayın sınava katılmış olduğu tarih itibariyle 2 yıl geçerlidir. Diğer süreçlerde geçerlilik süresi bulunmamaktadır.

Süreçleri geçerliliğini yitiren adaylar “Evrak Kontrol ve Boy-Kilo Ölçüm” sonrasında tüm süreçlere tekrar katılım gösterecektir.
THY A.O. süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

THY'den pilot adaylarına yeni açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (110)

FED ~ 2 ay önce
Faiz arttırdı. Daha en az 4 faiz artışı daha var diyor.Hala 168.000 EU ya pilot olmaya çalışan enayi var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyonsuz Havacılık ~ 2 ay önce
Yediğiniz hurmalar gün gelir ...nüzü tırmalar. Lise mezunu Türk pilot adayı bile bulamayacaksınız.Türk insanına kendi ülkesinde yaptığınız ikinci sınıf muameleyi bu halk size yutturacak.Ha yabancı pilotu da Erdoğan Türkiyesi ile de zor bulursunuz.Bulduğumuz da saat yapar kaçar.Türk havayolu şirketleri de 79 tonla uçan UEO'ne dönmekten kendini kurtaramaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1 milyon`a pilot :D ~ 2 ay önce
THY ha bunu simdi anladin mi ? o kadar kalifiye adam gelip sana 1 milyona gelecegni ipotek altina almaz. Itu odtu bogazicili arkadaslar yok mu giren var ama onlar da kendini bile bile trenin altina neden atiyorlarsa 1 milyon TL ye (enayi) oluyor :D Ingilizcesine guvenemyen arkadaslar merak etmeyin size yer aciliyor. kalifiye adaylar artik bunu tercih etmiyor o yuzden isiniz daha kolay moral bozmayin. Basvuru yapin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1 milyon TL mi? ~ 2 ay önce
FED faiz artışlari ile bu işin 1.5 milyon TL ye kadar yolu var.
Km ~ 2 ay önce
Kabin memuru maaslari 2900 tl yapilmalidir. 11000 tl cok fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000