17 Ocak 2018, Çarşamba 19:54:28

THY'den mobil uygulama indirimi

THY, mobil uygulaması üzerinden 18-20 Ocak'ta bilet alacak yolcularına yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.
  • 15 temmuz sonrası yolcu sayıları yüzde 60 azaldı. 185 kişilik uçak 6 pax la dubaiye gitti. O dönem kendi taşeronuna tgs falan yüzde 50 indirimli bilet satsaydı kriz yaşamazdı
  • Bugünün arasında hiç bir fark yok
  • Turkiye’nin en buyuk firmasi bile sark kurnazligi pesinde. Ist-Atina, Ist-Roma biletlerini kontrol ediyorum her gun ve tahmin edin ne oldu. Surekli ayni fiyatta seyir eden bilet fiyatlari bugun aniden artti ve %15 indirim veriyoruz kampanyasi baslatmislar. Gercekten yazik su ulke insanina bu sark kurnazlari ulkenin her yerine yayilmis. Kurumsal kucuk esnaf fark etmiyor hepsi mide bulandiriyor.
  • dalga geçiyorlar. zaten fiyatları 2-3 misli. bilet fiyatına baktım, 350 liralık uçuşta 40tl indirim yaptı :) pegasusta %40 indirim oluyor. bilet işlem bedeli düşünce indirim %35'e düşüyor diye millet ortalığı ayağa kaldırıyor. daha 2 ay önce thy'nin 600 liraya sattığı bileti pegasus %40 indirimiyle 160 liraya aldım. thy eğer halkın yanındaysa ya fiyatları indirsin; ya da pobeda, joon gibi lowbudget havayolu kursun. ankara'dan istanbula 350'ye uçmak ne demek. yemekte altın tozu mu ikram ediyorsun kardeşim!

Türk Hava Yolları (THY), yeniden tasarladığı mobil uygulaması üzerinden 18-20 Ocak'ta bilet alacak yolcularına yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, kullanıcı arayüzü bir tasarımla yeniden hizmete sunulan mobil uygulama, yolcuların seyahat planlamalarında, bilet alımlarında ve mil işlemlerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Yolcularının ödemelerini daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmeleri için ek geliştirmeler yapılan uygulamada yolculara, kredi kartlarını kameraya okutarak ödeme yapabilmelerini sağlayan bir seçeneğin de yer aldığı çok sayıda ödeme yöntemi sunuluyor.

Yolcuların önceki uçuşlarından ve seyahat tercihlerinden beğenilerini ön görebilen uygulama bu sayede THY yolcularının her birine farklı teklifler ile kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabiliyor.

Mobil uygulama ile yolcular ödül bilet veya mil satın alabiliyor, diğer üyelere mil transferi yapabiliyor.

THY mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indiren yolcular 18-20 Ocak'ta yapacağı tüm uçuşlarda uygulama üzerinden yüzde 15 indirim ile biletleme gerçekleştirebilecek.

THY'den mobil uygulama indirimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Taşeron ~ 7 ay önce
15 temmuz sonrası yolcu sayıları yüzde 60 azaldı. 185 kişilik uçak 6 pax la dubaiye gitti. O dönem kendi taşeronuna tgs falan yüzde 50 indirimli bilet satsaydı kriz yaşamazdı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dünkü tutarla ~ 7 ay önce
Bugünün arasında hiç bir fark yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reziller ~ 7 ay önce
Turkiye’nin en buyuk firmasi bile sark kurnazligi pesinde. Ist-Atina, Ist-Roma biletlerini kontrol ediyorum her gun ve tahmin edin ne oldu. Surekli ayni fiyatta seyir eden bilet fiyatlari bugun aniden artti ve %15 indirim veriyoruz kampanyasi baslatmislar. Gercekten yazik su ulke insanina bu sark kurnazlari ulkenin her yerine yayilmis. Kurumsal kucuk esnaf fark etmiyor hepsi mide bulandiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynı ~ 7 ay önce
Piyasada da aynı rezillik. Bugün bilgisayarlar %18 kdv indirimli teranesi mesela. Önce fiyatlar arttırılıp sonra indirim yapılmış gibi gözüküyor. Balık baştan kokarmış.
fırsat mı peeh ~ 7 ay önce
dalga geçiyorlar. zaten fiyatları 2-3 misli. bilet fiyatına baktım, 350 liralık uçuşta 40tl indirim yaptı :) pegasusta %40 indirim oluyor. bilet işlem bedeli düşünce indirim %35'e düşüyor diye millet ortalığı ayağa kaldırıyor. daha 2 ay önce thy'nin 600 liraya sattığı bileti pegasus %40 indirimiyle 160 liraya aldım. thy eğer halkın yanındaysa ya fiyatları indirsin; ya da pobeda, joon gibi lowbudget havayolu kursun. ankara'dan istanbula 350'ye uçmak ne demek. yemekte altın tozu mu ikram ediyorsun kardeşim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000