08 Mart 2017, Çarşamba 19:35:42

THY'den konser sürprizi

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından ITB Berlin fuarında yerini alan Türk Hava Yolları, burada ziyaretçilerini yaptığı sürprizlerle karşıladı.
  • Milyonlarca Euro borc,yatan 47 ucak,wetlease verilen ucaklar ve nokta.
  • Entonasyonlari cok bozuk....iyiki hostes olmuslar
  • izmirde elimde keman cantasi eshot otobuse binmeye calisirken cingene binemez diye beni almayan sofore selam olsun..
  • Orası Berlin, yani Almanya!... Doha, Dubai yani "medeni Arabistan" değil. Fuarda keman çalan hosteslere yer veriyorsunuz ama türbanlı hostesleriniz ne oluyor? Almanya'daki gurbetçilerin mütedeyyin kesimine hoş görünüp "onlardan" yolcu toplayacaksınız? Uçan zaten uçmakta! Hangi Avrupalı,hele ki Alman, "türbanlı fuar hostesi" olan bir bayrak taşıyıcısı havayoluna ve ülkesine, üstüne üstlük yıllardır AB kapısında "beni de alsanıza" demekte olan bir ülkeye hoş gözle bakacaktır?

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından ITB Berlin fuarında yerini alan Türk Hava Yolları, burada ziyaretçilerini yaptığı sürprizlerle karşıladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kabin memurlarının mini bir konser verdiği THY, büyük takdir topladı. THY hosteslerinin kemanlarla ziyaretçilere keyifli anlar yaşattığı o dakikalarda THY standı ziyaretçi akınına uğradı.

Öte yandan THY, standına yerleştirdiği bir ağaca da kadın ziyaretçilerden mesaj kartlarına en sevdiği kadının ismini, onu neden çok sevdiğini ve onunla beraber uçmak istediği destinasyonu yazmaları halinde çekilişle 20 talihli kadına gidiş-dönüş bileti hediye edecek.

AirportHaberTHY'den konser sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

IL ~ 1 yıl önce
Milyonlarca Euro borc,yatan 47 ucak,wetlease verilen ucaklar ve nokta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Entonasyon Bozuk ~ 1 yıl önce
Entonasyonlari cok bozuk....iyiki hostes olmuslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaratıkmısın ~ 1 yıl önce
Sadece merak ettim
ztk ~ 1 yıl önce
izmirde elimde keman cantasi eshot otobuse binmeye calisirken cingene binemez diye beni almayan sofore selam olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mafaky ~ 1 yıl önce
Orası Berlin, yani Almanya!... Doha, Dubai yani "medeni Arabistan" değil. Fuarda keman çalan hosteslere yer veriyorsunuz ama türbanlı hostesleriniz ne oluyor? Almanya'daki gurbetçilerin mütedeyyin kesimine hoş görünüp "onlardan" yolcu toplayacaksınız? Uçan zaten uçmakta! Hangi Avrupalı,hele ki Alman, "türbanlı fuar hostesi" olan bir bayrak taşıyıcısı havayoluna ve ülkesine, üstüne üstlük yıllardır AB kapısında "beni de alsanıza" demekte olan bir ülkeye hoş gözle bakacaktır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avrupalıymış ~ 1 yıl önce
İster keman çalar ister türban takar. Sana ne. Bize ne . Kadınlara ne yapacağını söylemek kimsenin haddi değil haddinizi bilin
mankafa ~ 1 yıl önce
Bu kafaya mankafa nick'i yakışır. Avrupa'da kimse kimseyi giyimine göre yargılamaz. Zihniyet farkı var...
Kadinlar ~ 1 yıl önce
Sadece THY degil bu hukumet ne zaman Turkiye icin bir promosyon yapsa (mesela Brezilya'da yapilan Olimpiyat oylamasi) daima modern yuzlu kadinlari kullanir. O turbanlilar ic politika icindir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000