26 Nisan 2018, Perşembe 14:02:47

THY'den Busines Class yolcularına yenilik

Türk Hava Yolları yeni seyahat kitleri ile Business Sınıfı konforunu artırıyor.
  • Çantayı değiştir değiştir yapıştır kalantörlere. Az bile :))
  • L’occitane dunyaca unlu bir kozmetik markasiydi. Molton Brown degil.
  • Olmuyor arkadaşlar olmuyor. Bu işler için vizyon lazım. Eğitim lazım. Görgü lazım. Kültür lazım. Lazım da lazım. Kusura bakmayın ama bu işler size göre değil.
  • Ben değişen birşey göremiyorum. kafa mı buluyorsunuz?

Türk Hava Yolları, yolcularının seyahatleri süresince uçakta geçirdiği zamanı konforlu bir deneyime dönüştürme hedefiyle yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Dünyada, yolcularına en iyi hizmeti sunan havayolu şirketlerinden birisi olan   Türk Hava Yolları 2017 yılının Nisan ayında tüm geniş gövde uçuşların ‘Business Sınıfı’ lavabolarında canlı çiçek konseptini oluşturmuş ve dünyaca ünlü Molton Brown markasının ürünleri ile oluşturulan yeni konsept yolcular tarafından büyük beğeni toplamıştı. Bayrak taşıyıcı havayolu şimdi de kıtalararası uçuşlarda seyahat eden Business Sınıfı yolcularına İstanbul kalkışlı uçuşlarda Molton Brown, İstanbul varışlı uçuşlarda ise Christian Lacroix markalarının seyahat kitlerini sunmaya başladı.

Ürünlerinin araştırma, geliştirme ve üretim sürecinde hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapılmadığına vurgu yapan  Molton Brown markası doğallık ve lüks kavramlarını bir araya getiriyor. İstanbul varışlı kıtalararası uçuşlarda seyahat eden Business Sınıfı yolcularına sunulan C. Laxroix ise Avrupa’nın önde gelen markaları arasında yer alıyor ve hem kadınlara hem de erkeklere yönelik dünyaca ünlü ürünleri ile tanınıyor.

Her iki seyahat kitinin içerisinde de yolcuların seyahat boyunca ihtiyaç duyabileceği; tarak, çorap, ayakkabı çekeceği, kulak tıkacı, göz bandı ve uyarı çıkartmaları ile birlikte markanın kendisine ait dudak losyonu ve el losyonu bulunuyor.THY'den Busines Class yolcularına yenilik

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

:)) ~ 4 ay önce
Çantayı değiştir değiştir yapıştır kalantörlere. Az bile :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
L’occitane ~ 4 ay önce
L’occitane dunyaca unlu bir kozmetik markasiydi. Molton Brown degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İH Lisesi ~ 4 ay önce
Olmuyor arkadaşlar olmuyor. Bu işler için vizyon lazım. Eğitim lazım. Görgü lazım. Kültür lazım. Lazım da lazım. Kusura bakmayın ama bu işler size göre değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kafa iyi ~ 4 ay önce
Ben değişen birşey göremiyorum. kafa mı buluyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000