03 Ağustos 2017, Perşembe 13:50:35

THY'den bebekli ailelere büyük hizmet

Türk Hava Yolları ile, bebekli aileler artık daha rahat seyahat edecek.
  • 3 veya en fazla 5 tane taşeron personelle yapılan bebek puseti değiştirme işinin nasıl yapıldıgını bir bilseler bunu çıkaranlar siz önce bir onu düzeltinde...
  • Sevgili memur arkadaslar calisin calisin calisin oyle yan gelip yatayim ucak keske ferry falan olsa demek yok
  • Ucakta su bebekli ve 13 yas alti cocugu olan aileri bir yerde biriktirin arkadas.. kafamizi patlatmasinlar. zaten dunyada 7 milyar adam var halen cocuk cocuk.. zaten dunyaninda sizin kaninizdan cok degerli bir cocuga ihtiyaci vardiya..:-)))
  • Bunlar zaten yoktur 0-2 yaş bebekli ananın çantasında.

Türkiye'nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi THY, uzun hat uçuşlarında seyahat edecek bebekli yolcularını özel hazırladığı seyahat kiti ile daha konforlu bir uçuşa davet ediyor.

Yolcularının uçuş konforunu ve memnuniyetini daima ön planda tutan ve uçuş boyunca kendilerini daha rahat hissetmeleri için çalışan Türk Hava Yolları, mükemmel bir seyahat deneyimi için yeni fikirler geliştirmeye devam ediyor.

Bu doğrultuda, 0-2 yaş arası bebeklerin ve ailelerinin ihtiyaçları incelenerek hazırlanan Bebek Seyahat Kiti, Ağustos ayı itibariyle kıtalar arası uçuşlarda seyahat eden bebekli yolculara sunulmaya başlandı.

Özel olarak tasarlanan bir çanta ile hazırlanan Bebek Seyahat Kitinin içerisinde; alt değiştirme örtüsü, tek kullanımlık mama önlüğü, pişik kremi, bebek losyonu, bebek şampuanı, yenidoğan ıslak pamuk mendili ve göğüs pedi yer alıyor. Paraben, alkol, boya, SLS ve SLES (zararlı kimyasallar) içermeyen ürünler, bebek cildinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak üretildi.

THY'den bebekli ailelere büyük hizmet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

PUSETÇİLER ~ 11 ay önce
3 veya en fazla 5 tane taşeron personelle yapılan bebek puseti değiştirme işinin nasıl yapıldıgını bir bilseler bunu çıkaranlar siz önce bir onu düzeltinde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
infantino ~ 12 ay önce
Sevgili memur arkadaslar calisin calisin calisin oyle yan gelip yatayim ucak keske ferry falan olsa demek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ferry ~ 12 ay önce
Aferin sana bir kelime daha öğrenmişssin..alkışşş
cocuk cocuk ~ 12 ay önce
Ucakta su bebekli ve 13 yas alti cocugu olan aileri bir yerde biriktirin arkadas.. kafamizi patlatmasinlar. zaten dunyada 7 milyar adam var halen cocuk cocuk.. zaten dunyaninda sizin kaninizdan cok degerli bir cocuga ihtiyaci vardiya..:-)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu arkadaş ~ 12 ay önce
Bu arkadaş 18 yaşında geldi dünyaya
Öl ozaman ~ 12 ay önce
Zaten israfsın
Sami ~ 12 ay önce
O değil de,sen sakın çocuk yapma.Senin kafanda biri daha gelirse dünyaya o zaman yazık olur insanlara.
Sen de cocuktun ~ 12 ay önce
Dunya boyle arkadasim,sen cocuk olmadin,aglamadin sizlamadin.Allah cc hepimizi ve seni islah etsin aman evlenim cocuk sahibi olayim deme.Sanki paketlenmis gelmissin dunyaya,yazik....
Tebrikler ~ 12 ay önce
Bunlar zaten yoktur 0-2 yaş bebekli ananın çantasında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000