24 Mart 2017, Cuma 09:17:43

THY'den ABD yasağına karşı Exphone

Türk Hava Yolları “eXPhone” uygulaması ile uçuşta da kesintisiz iletişim sunuyor.
  • adamlar bize yasak koyuyor biz de aklımızca yasakları delmek ya da bertaraf etmek için yine onların firmaları ve icatlarına baş vuruyoruz...gülelim mi ağlayalım mı ?
  • ONLAR TUZAK KURDU ,ALLAH DA TUZAK KURDU ,ALLAH TUZAK KURANLARIN EN HAYIRLISIDIR...
  • yalnız uluslararasi dolasim ucreti uzun sureli bir ucusta surekli kullanimla faturayi bilet ucretine yaklastirabilir. onun yerine musteri kaybının onune gecmek icin ucretsiz wifi hizmeti sunulmasi daha mantikli olur
  • ist-nyc tk fiyatları 2 katı lh'nin gider a380 e binerim hadi bb

Yolcu memnuniyetine odaklı çalışma anlayışıyla üst üste 6 yıl “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları hizmete alacağı eXPHONE uygulaması ile yolcularına uçuş sırasında da kesintisiz iletişim imkânı sunuyor.

Türk Hava Yolları filosundaki Boeing 777 ve Airbus 330 tipi uçaklarda sunduğu Wi-Fİ ve Canlı TV hizmetlerine ek olarak eXPhone ile mobil cihazlardan (konuşma hariç) güvenli bir şekilde internet erişimi ile e-posta kontrolü, sosyal medya hesap (facebook, twitter...) güncellemeleri ve sms alışverişinin yanısıra mobil mesajlaşmaya (whatsapp, line gibi) imkân sağlayan uygulama, Nisan ayı itibari ile yolcularımızın hizmetine sunulacak.

Entegrasyon temsilcileri Panasonic/AeroMobile olan uygulama uçak kalktıktan belli bir süre sonra kabin ekipleri tarafından yolculara anons edilecek. Ardından telefonunuzun “Data Roaming” modu aktif olması koşuluyla herhangi bir işleme gerek olmaksızın eXPhone uygulaması otomatik olarak devreye girecek. Uygulama uçak inişe geçene kadar ki süre boyunca kullanılabilecek.

Projenin entegrasyon temsilcileri Panasonic/AeroMobile olup, saha kabul testi ilgili müdürlüklerimizin katılımı ile kabin görevlimizin kişisel cep telefonu üzerinden canlı olarak gerçekleştirilmiştir.
Yolcularımız uygulamanın kullanım detaylarına Skylife’tan ulaşabilecek. Uygulama yolcuların hizmet aldığı operatörlerin uluslararası dolaşım ücreti ile aynı olup yolcuların faturalarına yansıyacaktır.           
 

THY'den ABD yasağına karşı Exphone

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

trajikomedi ~ 1 yıl önce
adamlar bize yasak koyuyor biz de aklımızca yasakları delmek ya da bertaraf etmek için yine onların firmaları ve icatlarına baş vuruyoruz...gülelim mi ağlayalım mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aglayalim ~ 1 yıl önce
Midyat Seyfo Aglayin,,,,,, Tamam patron,,, uhuuuuuuu
Ya HAK ~ 1 yıl önce
ONLAR TUZAK KURDU ,ALLAH DA TUZAK KURDU ,ALLAH TUZAK KURANLARIN EN HAYIRLISIDIR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sa ~ 1 yıl önce
Ne diyon bilader
fsb ~ 1 yıl önce
yalnız uluslararasi dolasim ucreti uzun sureli bir ucusta surekli kullanimla faturayi bilet ucretine yaklastirabilir. onun yerine musteri kaybının onune gecmek icin ucretsiz wifi hizmeti sunulmasi daha mantikli olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH ~ 1 yıl önce
ist-nyc tk fiyatları 2 katı lh'nin gider a380 e binerim hadi bb

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000