09 Ekim 2017, Pazartesi 12:02:20

THY'den ABD açıklaması

THY, ABD ile vize krizi sonrası yolcular için bilet açıklaması yaptı.
  • Şimdi Amerika uçağında Türk yokmu o görgüsüz sonradan Amerika gördüm diyen tiplere elveda
  • Bende butun Boeing'leri iade edecek sandim. Daha gecen hafta Trump bize 40 tane daha 11 milyar dolarlik Boeing itelediydi gerci :) Bizde vatandas olarak tepkimizi koyalim. Iphonelarimizi parcalayalim,dolarlarimizi bozduralim :)
  • AmerikAYI Toz ve duman etmek lazim. Resmen kasiniyorlar. Butun dunya onlara ayak uyduruyo. Bukadar korkak olunurmu ya. Kimsin sen!!!! Sizin facist ve sahte politikaniz bize islemez! Abdye karsi Ilk yasak Turkiyeden verildi, Bravo turkiye oldukca dayanikli ve akili davraniyo!!! Ekonomik tarafindan zarar olcaktir lakin cozum icin kardes ulkeler azerbaycan ve turkmenistan ile isbirligi yaparsa ekonomi yoluna gider. Nice daha turkiyeyi seven devletter isbirligi yapmaya hazirdir. Turklerde boeing ve airbus ucaklari uretebilir. silahlar, helikopterler, araclar, bombalar uretebilir fln. Onlari uretmek icin amerikaya gerek yok. Insallah bundan sonra ambargolar ve boykotlar gelir. #amerika..sen kimsin? Basarisiz sumuklu imperialistin teki.
  • Cok cesur bir uygulama. Turkiye abdye ilk yasagi veren devletir. Baslangic vize yasagi. Abdye yuz verdikce insanlarin tepeseine iniyorlar. Hersey biyere kadar!!! Keske avrupa da yasaklar getirse ama yok amator-lidereler kucuk kopek gibi abdnin arkasindan kosuyo. Taa bir gun rusyaya karsi savas baslayana kadar.

Türk Hava Yolları, ABD ile vize krizi sonrası yolcular için bilet açıklaması yaptı.

"Değerli Yolcularımız,
Türkiye-ABD ve ABD-Türkiye vize uygulaması ile ilgili bazı değişiklikler yapılmıştır. Bu değişiklik İstanbul aktarmalı yolcularımızı etkilememektedir.
İstanbul aktarmalı yolcularımız haricindeki, Türkiye-ABD ve ABD-Türkiye arası seyahat edecek, 9 Ekim 2017 ve öncesinde düzenlenmiş biletler için 9 Ekim 2017 - 31 Ekim 2017 tarihleri arasındaki Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerine kayıtlı T.C. pasaportlu ABD varışlı, ABD pasaportlu Türkiye varışlı tüm yolcularımızın, 31 Ekim 2017 tarihine kadar işlem yaptırmaları kaydıyla;

T.C. PASAPORTLU YOLCULARIMIZ İÇİN;
1) Rezervasyon değişiklikleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecektir.
2) İade talepleri:
a) Hiç kullanılmamış biletlerin ücret iadesi yapılabilecektir.
b) Kısmi olarak kullanılmış, seyahatin tamamlanmamış olduğu biletlerde; biletin kullanılmayan uçuşlarına ait ücret iadesi yapılabilecektir.
3) Bilet süresinin uzatılması:
Herhangi bir ücret farkı ve ceza alınmaksızın biletin geçerliliği 31 Ekim 2017 (dahil) tarihine kadar uzatılabilecektir.
4) İlgili uygulamalar sadece Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerinde geçerli olacaktır.

ABD PASAPORTLU YOLCULARIMIZ İÇİN;
1) Rezervasyon ve güzergâh değişiklikleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecektir.
2) İade talepleri:
a) Hiç kullanılmamış biletlerin ücret iadesi yapılabilecektir.
b) Kısmi olarak kullanılmış, seyahatin tamamlanmamış olduğu biletlerde; biletin kullanılmayan uçuşlarına ait ücret iadesi yapılabilecektir.
3) Bilet süresinin uzatılması:
Herhangi bir ücret farkı ve ceza alınmaksızın biletin geçerliliği 31 Ekim 2017 (dahil) tarihine kadar uzatılabilecektir.
4) İlgili uygulamalar sadece Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerinde geçerli olacaktır.

Türk Hava Yolları A.O.
Basın Müşavirliği"

THY'den ABD açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Ne güzel olmuş ~ 9 ay önce
Şimdi Amerika uçağında Türk yokmu o görgüsüz sonradan Amerika gördüm diyen tiplere elveda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trader Joe's ~ 9 ay önce
Bende butun Boeing'leri iade edecek sandim. Daha gecen hafta Trump bize 40 tane daha 11 milyar dolarlik Boeing itelediydi gerci :) Bizde vatandas olarak tepkimizi koyalim. Iphonelarimizi parcalayalim,dolarlarimizi bozduralim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
joemow ~ 9 ay önce
seni bozduralim
Waşinktın ~ 9 ay önce
Lütfen bu sefer waşinktın portakalı bıçaklamayalım! Daha yaratıcı olalım.
Oflu ~ 9 ay önce
AmerikAYI Toz ve duman etmek lazim. Resmen kasiniyorlar. Butun dunya onlara ayak uyduruyo. Bukadar korkak olunurmu ya. Kimsin sen!!!! Sizin facist ve sahte politikaniz bize islemez! Abdye karsi Ilk yasak Turkiyeden verildi, Bravo turkiye oldukca dayanikli ve akili davraniyo!!! Ekonomik tarafindan zarar olcaktir lakin cozum icin kardes ulkeler azerbaycan ve turkmenistan ile isbirligi yaparsa ekonomi yoluna gider. Nice daha turkiyeyi seven devletter isbirligi yapmaya hazirdir. Turklerde boeing ve airbus ucaklari uretebilir. silahlar, helikopterler, araclar, bombalar uretebilir fln. Onlari uretmek icin amerikaya gerek yok. Insallah bundan sonra ambargolar ve boykotlar gelir. #amerika..sen kimsin? Basarisiz sumuklu imperialistin teki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cx ~ 9 ay önce
Kaç yaşındasın? Bilmyorum
xx ~ 9 ay önce
Hollanda pasaportum var gidebilir miyim?
Yürü dayı gidiyoz ~ 9 ay önce
Çarşamba sabah dokuz buçukta of merkezden amerikaya otobüs kaldırıyoruz dayı. Hepsini dövücez. Sen de gel. Senin gibi yiğitlere ihtiyacımız var. İşte şikago'dan başlar döve döve ele geçiririz amerikayı. Akşam üstü gibi döner Türkiyede airbus yaparız. Valla cuma namazına helikopteri bitirmiş oluruz diyorum.
Oflu ~ 9 ay önce
Sizden buyugum. Aya kadar yolunuz var.
Okan ~ 9 ay önce
Agazlar papuc gibi. Adam gibi cikin oflu kardesimin karsisina goreyim sizi. Onlar zamaninda kahramanlik yapmislar tc icin. Sukursuz insanlar sizi.
Oflu ~ 9 ay önce
Hangi maddeyi kullanıyorsun? Bu kafaya normal yollarla ulaşmak imkansız.
Oflu ~ 9 ay önce
Doktor degilim ama hastam cok. Tedavi sart. Buyurun
Oflu ~ 9 ay önce
Yuzume soyle onlari bak noluyo ozaman
km ~ 9 ay önce
Almanyadanmisin cesur Oflu kardes?
hayrullah ~ 9 ay önce
google amcaya bı sorsana dısborcun ozel kamu toplam ne kadarmıs uyanık senı. aırbus uretcekmısız. once bı yerlı oto cıkarda sen. bu kadar makarna yemeyın dıyorum. sonra beyın kalmıyor. hahahah. yazık lan
gaz.. ~ 9 ay önce
dostum sakin ol bu iş boeing ile bitmiyor kullanılan teknolojiyi 100 olarak değerlendir. ABD %60 diğer karşı çıktığımız EU devletleri %30 , kalan % 10 bize teknolojide sağlıkda yaşam tarzımızı korumamızda yetermi sanıyorsun. Avrupadan destek desen kimse dönüp yanımıza gelmez ki. saygılar
krd ~ 9 ay önce
trabzonun diğer yörelerinde yaygın bir söyleyiş vardır. birisi bir kötülük yaptığında "senin bu yaptığını oflu yapmaz" diye. bir de şeytanın bir lafı rivayet edilir. "allahım madem ofluyu yaratacaktın beni niye yarattın " :))
Oflu ~ 9 ay önce
Hayrullah host
Gr ~ 9 ay önce
Cok cesur bir uygulama. Turkiye abdye ilk yasagi veren devletir. Baslangic vize yasagi. Abdye yuz verdikce insanlarin tepeseine iniyorlar. Hersey biyere kadar!!! Keske avrupa da yasaklar getirse ama yok amator-lidereler kucuk kopek gibi abdnin arkasindan kosuyo. Taa bir gun rusyaya karsi savas baslayana kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000