08 Şubat 2018, Perşembe 15:33:16

THY'den 3. havalimanı çıkarması

Türk Hava Yolları Yöneticileri Yeni İstanbul Havalimanı’nda incelemelerde bulundu.
  • pasaportu iptal edilen THY bilgi işlemde çalışanı kripto fetöcü sahte pasaportla yurtdışına mı kaçtı? öyle ise kimler yardım etti bu kaçışa, kim bu THY çalışanı? hangi birimde çalışıyordu? bu konuda söylentiler dolaşıyor.
  • Komik hareketler yapmissin
  • Orada da küfür ettin mi ?
  • Bitti,bitiyor şunun şurasında ne kaldı,8 ay 20 gün....

Türk Hava Yolları Yöneticileri Yeni İstanbul Havalimanı’nda incelemelerde bulundu.

Türk Hava Yolları’nın üst düzey yöneticileri Türkiye’nin sivil havacılık dünyasında dengeleri değiştirecek projesi Yeni İstanbul Havalimanı inşaatında çeşitli incelemelerde bulundu.  Cemal Kalyoncu'nun ev sahipliğindeki buluşmada Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, Genel Müdür (Pazarlama ve Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Genel Müdür (İnsan Kaynakları) Yardımcısı Abdulkerim Çay ve Basın Müşaviri Yahya Üstün’ün katıldığı ziyarete İGA CEO’su Yusuf Akçayoğlu ve Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz eşlik etti.

29 Ekim tarihinde açılacak ve Türk Hava Yolları’nın yeni yuvası olacak havalimanında bayrak taşıyıcının yolcularını ağırlayacağı noktaları ve özel yolcu salonlarının yer alacağı alanları inceleyen İlker Aycı ve beraberindekiler daha sonra Yusuf Akçayoğlu ve Mehmet Cengiz ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.THY'den 3. havalimanı çıkarması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Skandal ~ 6 ay önce
pasaportu iptal edilen THY bilgi işlemde çalışanı kripto fetöcü sahte pasaportla yurtdışına mı kaçtı? öyle ise kimler yardım etti bu kaçışa, kim bu THY çalışanı? hangi birimde çalışıyordu? bu konuda söylentiler dolaşıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
söylenti ~ 6 ay önce
söylenti demişiniz, söylenti ile insanları yaftalamayın yazık günah.
Ah Ilker ah ~ 6 ay önce
Komik hareketler yapmissin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmet cengiz ~ 6 ay önce
Orada da küfür ettin mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
% 78 ~ 6 ay önce
Bitti,bitiyor şunun şurasında ne kaldı,8 ay 20 gün....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000