27 Ağustos 2017, Pazar 09:23:51

THY'de "Heroes" devri kapandı!

FETÖ sanığının giydiği ‘Hero’ tişörtüne yönelik yurt çapında gözaltı işlemleri yapılırken, THY de isim benzerliği yaşanan uygulamasından vazgeçti.
  • Allah akıl fikir versin
  • Görülüyorki bu olay fetöcülere çok dokunmuş, yorumlar sanki tek ağızdan çıkmış gibi aynı şablonda. Görülüyorki kurumsal iletişim dibine kadar fetö olayının içinde. Olayı ne kadar trollesenizde akıbetiniz değişmeyecek. Vatan hainleri, hepinize lanet olsun. Bu bayram haram zıkkım olsun hepinize.
  • Olur da Enrique Iglesias da ucaga binerse fetoculuktan tutuklansin bence!
  • Hala THY'de fetocular cirit atıyor, özellikle abd ve avrupadaki cv ve referansları apaçık belli olan şef ve müdürler yerlerinde duruyor,kargo'dakiler yerlerinde duruyor hatta terfi ettiriliyor yetmiyor taşeron'daki fetocular thy'ye geçiriliyor sen neden bahsediyorsun? Fetoyla mücadele ediyoruz lafları na inanmıyorum zira herkes yerli yerinde duruyor hesap bile sorulamıyor !

Türk Hava Yolları (THY), Nisan 2014’te, İngilizce ‘kahramanlar’ anlamına gelen ‘Heroes’ adlı kurum içi bir marka geliştirdi. Bu kapsamda ‘Heroes’ adlı bir çocuk dergisi ile denizaşırı uçuşlarda dağıtılmak üzere çocuk kitleri hazırlandı. Piyasada satılan aynı isimli çocuk maması da ürünler arasına alındı.

Geçen ay Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik suikast girişimi davasında sanık astsubay Gökhan Güçlü’nün ‘Hero’ yazılı tişörtle duruşmaya gelmesinin yarattığı tepki üzerine THY bu uygulamayı rafa kaldırdı.

FETÖ sanığının giydiği ‘Hero’ tişörtüne yönelik yurt çapında gözaltı işlemleri yapılırken, THY de isim benzerliği yaşanan uygulamasından vazgeçti.
Şirket, ‘Heroes’ adlı çocuk dergisinin dağıtımını durdurdu. İçerisinde terlik, walkman kulaklığı ve çorap bulunan çocuk kitinin ‘Heroes’ yazılı poşeti değiştirildi. Piyasadan satın alınan ‘Hero’ marka mamanın yerine yeni bir marka kondu. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, markanın Nisan 2014’te kurum tarafından geliştirildiğini ancak altı ay önce değiştirilmesine karar verildiğini ifade etti. Üstün, “Altı aydır marka ile ilgili çalışma yapıyorduk. Değişim bugünlere denk geldi. ‘Hero’ meselesi çıkınca iş hızlandırıldı” dedi. (Hürriyet)

THY'de "Heroes" devri kapandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

.. ~ 11 ay önce
Allah akıl fikir versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sonuç belli ~ 11 ay önce
Görülüyorki bu olay fetöcülere çok dokunmuş, yorumlar sanki tek ağızdan çıkmış gibi aynı şablonda. Görülüyorki kurumsal iletişim dibine kadar fetö olayının içinde. Olayı ne kadar trollesenizde akıbetiniz değişmeyecek. Vatan hainleri, hepinize lanet olsun. Bu bayram haram zıkkım olsun hepinize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kusbeyin ~ 11 ay önce
Olur da Enrique Iglesias da ucaga binerse fetoculuktan tutuklansin bence!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yahya efendi ! ~ 11 ay önce
Hala THY'de fetocular cirit atıyor, özellikle abd ve avrupadaki cv ve referansları apaçık belli olan şef ve müdürler yerlerinde duruyor,kargo'dakiler yerlerinde duruyor hatta terfi ettiriliyor yetmiyor taşeron'daki fetocular thy'ye geçiriliyor sen neden bahsediyorsun? Fetoyla mücadele ediyoruz lafları na inanmıyorum zira herkes yerli yerinde duruyor hesap bile sorulamıyor !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uyumaya devam et ~ 11 ay önce
Siz uymaya devam edin, işimiz gücünüz var kardeşim.., gidin tiyatro izleyin, tacon kesim vs.. Koş Sevim , Hulusi Akar saraya gitmiş .. Hahaha
Ha ha cvp ~ 11 ay önce
Bir şey mi kaçtı gülüp duruyorsun adi trol getöcü...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000