07 Temmuz 2015, Salı 12:50:03

THY'de bir uçak daha acil iniş yapıyor

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-New York seferini yapan uçağı İrlanda'ya acil iniş yapıyor.
  • Yasasin bir maymun daha evrim gecirip okuma yazma ogrenmis , ama daha dusunme yetisi olgunlasmamis. NOT : Findik fistik atmayin eski haline geri donuyor ...
  • Uçakta taşkınlık yapan çocuk ve ailesinin az önce uçaktan indirildi ve THY uçağının az sonra New York'a doğru hareket edecek. gibi bir cumleyi haber olarak yazan da 9 yasinda ilkokul 3. sinif galiba :)
  • km lar alip koltuguna baglasaydi cocugu. ne bu disiplinsizlik. hersey biyere kadar. 9 yasinda kucuk terroriste ayak uyduramam
  • Çakamamışlar mı ağzına 2 tane? Çocuklarını kontrolsüz bir şekilde şımartan salak ebeveynler yüzünden inanılmaz psikopat bir nesil geliyor, kollayın kendinizi. 10-15 yıl sonra sokaklarda dahi yürüyemez olacağız.

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-New York seferini yapan 266 yolculu TK3 sefer sayılı uçağı İrlanda'nın Shannon kentine iniş için alçalmaya başladı.

Airporthaber'e gelen bilgilere göre, TC-JNH tescilli Airbus 330 tipi uçakla gerçekleştirilen seferde Atina üzerinden İstabul'a gelerek ailesi ile birlikte New York'a giden 9 yaşında bir çocuğun kontrolsüz davranışlarda bulunduğu ve kabin ekibinden birini de yaraladığı öğrenildi.

Uçakta doktor anonsu yapıldıktan sonra uçakta bulunan bir doktorun saldırgan yolcuya sakinleştirici verdiği ve sonrasında uçaktaki erkek kabin memurları ile arka koltuklara oturtulduğu öğrenildi. Tüm bunlar yaşanırken  uçağın kaptan pilotunun İrlanda'ya iniş kararı aldığı kaydedildi.

13:38:

Uçakta taşkınlık yapan çocuk ve ailesinin az önce uçaktan indirildi ve THY uçağının az sonra New York'a doğru hareket edecek.

14:30:

THY uçağı New York'a gitmek üzere yeniden havalandı.

Airporthaber.com

THY'de bir uçak daha acil iniş yapıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

Monkey mi ~ 3 yıl önce
Yasasin bir maymun daha evrim gecirip okuma yazma ogrenmis , ama daha dusunme yetisi olgunlasmamis. NOT : Findik fistik atmayin eski haline geri donuyor ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilkokul 3 ~ 3 yıl önce
Uçakta taşkınlık yapan çocuk ve ailesinin az önce uçaktan indirildi ve THY uçağının az sonra New York'a doğru hareket edecek. gibi bir cumleyi haber olarak yazan da 9 yasinda ilkokul 3. sinif galiba :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F.evrensel ~ 3 yıl önce
Yaş cinsiyet önemsiz.Ruhsal problemli çoçuk ve doktor raporu var...Önemli olan çoçuğun sağlığı.
fo ~ 3 yıl önce
km lar alip koltuguna baglasaydi cocugu. ne bu disiplinsizlik. hersey biyere kadar. 9 yasinda kucuk terroriste ayak uyduramam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F.evrensel ~ 3 yıl önce
Atması kolay.Uçakta doktor var ve ruhsal problemli çoçugun acil olarak hastaneye kalkması ve derhal inilmesi raporu veriyor.Çoçugu bağla iyi ya ölürse...bu nasıl vicdan pes soğrusu
Pedagog ~ 3 yıl önce
Çakamamışlar mı ağzına 2 tane? Çocuklarını kontrolsüz bir şekilde şımartan salak ebeveynler yüzünden inanılmaz psikopat bir nesil geliyor, kollayın kendinizi. 10-15 yıl sonra sokaklarda dahi yürüyemez olacağız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000