16 Temmuz 2018, Pazartesi 09:51:11

THY yönetimini özel ekip uçuracak

Türk Hava Yolları, yönetim kurulu üyelerinin uçtuğu uçuşlarda görev almaları için 100 kişilik özel kabin ekibi oluşturdu.
  • yorum
  • yalan haber olsa thy bununla ilgili dava açmaz mı? açmıyorsa neden? sonuçta ortada bir iftira var. ayrıca doğru olduğunu var sayalım hangi torpilli yöneticinin hangi gün ve saatte nereye gideceği her zaman önceden belli mi ki? ya son anda bilmem nereye gitmeye karar verirse ne olacak bu özel ekipten birileri her daim alanda nöbette olup bu ağaların bir yerlere gitmelerini mi bekleyecek?
  • Madem bu kadar önemsiz bir üfürmeden ibaret bu haber, o zaman bu panik ve öfke neden? Açıklama yapmalar, yalanlamalar, internet sansürleri falan? Ne gerek var bunlara? Doğru ya da yanlış, Türkiye'nin yarısı öğrendi bu haberi. Diğer yarısı da haberdar oldu ve okumaya çalışıyor.
  • Kesin yönetivi doğu karadenizlidir bu ayılığı anca o pontuslular yapar,Türkün örfünde böyle bir yaklaşım yoktur.

Türk Hava Yolları, yönetim kurulu üyelerinin uçtuğu uçuşlarda görev almaları için 100 kişilik özel kabin ekibi oluşturdu.

Türk Hava Yolları,  yönetim kurulu üyelerinin yaptığı uçuşlarda görev almaları için özel bir ekip kurdu. THY tepe kadrosunun uçuşlarda bir aksaklık yaşamaması ve hizmet kalitesinde standart yakalanması için kurulan ekip, deneyimli kabin memurları arasından seçildi.

Seçilen kabin ekipleri, yönetim kurulu üyelerinin uçakta hangi taleplerde  bulunduğu ve uçuş alışkanlıkları konularında özel olarak eğitildi.

Airporthaber’e gelen bilgilere göre, bir süre önce THY yönetiminden bir ismin uçakta Türk kahvesi istediği ancak kabin memurunun ‘Kahvenizi nasıl içersiniz?’ sorusu karşısında sinirlenerek, “ Kahveyi nasıl içtiğimi bilmiyor musunuz?’ diye çıkıştıktan sonra böyle bir oluşum için harekete geçildiği öğrenildi.

Kabin ekipleri arasından seçilen 100 kişilik özel ekip normal zamanlarda uçuşlarını gerçekleştirirken yönetim kurulu üyelerinin bulunacağı uçuşlarda bu ekiplerden planlama yapılıyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY yönetimini özel ekip uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (325)

yorum ~ 26 gün önce
yorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilginç bir durum ~ 1 ay önce
yalan haber olsa thy bununla ilgili dava açmaz mı? açmıyorsa neden? sonuçta ortada bir iftira var. ayrıca doğru olduğunu var sayalım hangi torpilli yöneticinin hangi gün ve saatte nereye gideceği her zaman önceden belli mi ki? ya son anda bilmem nereye gitmeye karar verirse ne olacak bu özel ekipten birileri her daim alanda nöbette olup bu ağaların bir yerlere gitmelerini mi bekleyecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VPN ~ 1 ay önce
Yalan haber olmadığı için bu habere aynı gün erişim yasağı getirildi!!! Erişim yasağını masaüstü bilgisayardan girmeye çalıştığınızda görürsünüz.
Orta Zeka ~ 1 ay önce
Madem bu kadar önemsiz bir üfürmeden ibaret bu haber, o zaman bu panik ve öfke neden? Açıklama yapmalar, yalanlamalar, internet sansürleri falan? Ne gerek var bunlara? Doğru ya da yanlış, Türkiye'nin yarısı öğrendi bu haberi. Diğer yarısı da haberdar oldu ve okumaya çalışıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PC750 ~ 1 ay önce
Kesin yönetivi doğu karadenizlidir bu ayılığı anca o pontuslular yapar,Türkün örfünde böyle bir yaklaşım yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000