13 Ağustos 2017, Pazar 10:35:38

THY yolcuları kriz geçirdi!

Türk Hava Yolları uçağında klima arızalandı. Uçak içerisinde yaklaşık 1 saat bekletilen yolcular sinir krizi geçirdi.
  • Yasanan rezillikten daha kötüsü ne pilotun ne de terminale alındıktan sonra bir tane bile THY yetkilisinin hiçbir açıklama yapmamasıydı... 4 saat bekletene kadar bizi İstanbul dan uçak gelirdi.. Istanbul da bekleyen yakınlarımız Atatürk havalimanındaki yetkililere durumu ilettiğinde şaşırmışlar nasıl olabilir nasıl açıklama yapmazlar, uçak gönderilirdi buradan demişler.. Ekranlarda gecikme bile yazmadı saatlerce.. bir tane yetkili bir ara göründü ben ne yapabilirim demekten başka bir şey demedi sonra korkusundan ortadan kayboldu.. dünyanın parasını reklamlara harcayana kadar elemanlara kriz yönetimi eğitimi verin, ne hostesler,ne pilot ne de Antalya havalimanı görevlileri.. hiç bir şey yapmadılar!!! en kötüsü buydu.. arızalar olur, gecikmeler olur, açıklarsın, isteyen bekler , istemeyen başının çaresine bakar.. bir de yalan söylediler, 23:30 da 45 dk sonra kalkacak dediklerinde eşim Istanbuldaki yetkililerden bu uçağın inişinin 02:56 olarak gözüktüğünü öğrendi! daha ne diyeyim?
  • o yolculardan biriydim, 8 yasında kızımla saatlerce rezil olduk.. arızalar olabilir ancak buradaki en can alıcı nokta bir tane bile THY yetkilisinin tek kelime açıklama yapmamasıydı.. kimse yoktu hiç kimse.... rezillik.. hepimiz hastalandık, coluk çocuk rezil olduk ama kimin umurunda... anca reklam yapsın THY...
  • Ben o uçaktaydım ve hastaydım hostesler terbiyesizlik yaptı 500 kişi vardi biz orda fenalık geçirirken makyajım aktı mı diye arkadaşına soran vardı en sonunda acil çıkış kapısını açtılar bir kadın deli gibi kustu beni sakinleştiren hostes ağladıkça ağladı uçağı soğutmak için yıkamışlar ondan bavullar ıslaktı uçak pilotuna neden arızalıysa bizi içeri aldıklarını sorduk ama rahat bir şekilde sorun yoktu uçakta dedi biz orda fenalaşırken özel bölüm kapısı açıktı insanlar çıkmıştı 60 derece olduğunu gördüm derecede en son hep olan şey demeyin
  • Yaz sezonu Sezon çok kötü geçiyor,gördüğüm en berbat yaz sezonlarından biri ,bünün asıl sebebi thy sahipsiz oluşu

Türk Hava Yolları (THY) uçağında klima arızalandı. Uçak içerisinde yaklaşık 1 saat bekletilen yolcular sinir krizi geçirdi.

Türk Hava Yolları'nın TK2439 sefer sayılı Antalya-İstanbul uçuşu yapmak üzere yolcu alımını tamamlayan uçakta klima arızası meydana geldi. Tarifeli olarak dün akşam saat 22:10'da havalanması gereken TC-JJU kuyruk tescilli Boeing B777-300 ER tipi yolcu uçağında yaşanan sorun nedeniyle yolcular kabin ekipleriyle tartıştı. 

Uçak içerisinde bulunan yolculardan fenalaşanlar olurken, DHMİ'ye ait sağlık ekipleri uçakta rahatsızlanan yolculara müdahale etmek için uçağın bulunduğu alana yönlendirildi. Yolcular hava almak için uçaktan indirildi.

Yolculardan bazıları yaşananları anbean kameraya kaydetti. Klima arızası giderilen uçak, tam 4 saat sonra 02:10'da Antalya'dan havalanarak 03:20 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi.

İşte o uçakta yaşananlar©AirportHaber.com ÖZEL

THY yolcuları kriz geçirdi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (211)

yolculardan biri ~ 11 ay önce
Yasanan rezillikten daha kötüsü ne pilotun ne de terminale alındıktan sonra bir tane bile THY yetkilisinin hiçbir açıklama yapmamasıydı... 4 saat bekletene kadar bizi İstanbul dan uçak gelirdi.. Istanbul da bekleyen yakınlarımız Atatürk havalimanındaki yetkililere durumu ilettiğinde şaşırmışlar nasıl olabilir nasıl açıklama yapmazlar, uçak gönderilirdi buradan demişler.. Ekranlarda gecikme bile yazmadı saatlerce.. bir tane yetkili bir ara göründü ben ne yapabilirim demekten başka bir şey demedi sonra korkusundan ortadan kayboldu.. dünyanın parasını reklamlara harcayana kadar elemanlara kriz yönetimi eğitimi verin, ne hostesler,ne pilot ne de Antalya havalimanı görevlileri.. hiç bir şey yapmadılar!!! en kötüsü buydu.. arızalar olur, gecikmeler olur, açıklarsın, isteyen bekler , istemeyen başının çaresine bakar.. bir de yalan söylediler, 23:30 da 45 dk sonra kalkacak dediklerinde eşim Istanbuldaki yetkililerden bu uçağın inişinin 02:56 olarak gözüktüğünü öğrendi! daha ne diyeyim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
g ~ 11 ay önce
o yolculardan biriydim, 8 yasında kızımla saatlerce rezil olduk.. arızalar olabilir ancak buradaki en can alıcı nokta bir tane bile THY yetkilisinin tek kelime açıklama yapmamasıydı.. kimse yoktu hiç kimse.... rezillik.. hepimiz hastalandık, coluk çocuk rezil olduk ama kimin umurunda... anca reklam yapsın THY...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçaktaydım ~ 11 ay önce
Ben o uçaktaydım ve hastaydım hostesler terbiyesizlik yaptı 500 kişi vardi biz orda fenalık geçirirken makyajım aktı mı diye arkadaşına soran vardı en sonunda acil çıkış kapısını açtılar bir kadın deli gibi kustu beni sakinleştiren hostes ağladıkça ağladı uçağı soğutmak için yıkamışlar ondan bavullar ıslaktı uçak pilotuna neden arızalıysa bizi içeri aldıklarını sorduk ama rahat bir şekilde sorun yoktu uçakta dedi biz orda fenalaşırken özel bölüm kapısı açıktı insanlar çıkmıştı 60 derece olduğunu gördüm derecede en son hep olan şey demeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 11 ay önce
Ucakta acil cikis kapisi degil ucagin ana on kapisi acildi ve ordan indik, ucakta kusan bir yolcu da yoktu. Siz nerde gordunuz? Ayrica Ucak da yikanmadi, binerken disi gayet kuruydu ucagin. ucagin yikanarak soguyacagina kimsenin inanacagini dusunmuyorum. Lutfen sadece gercek gozlemlerinizi paylasiniz. Evet bir ariza yasandi ve sknti oldu ama anlattiklariniz degil
Emin misin ~ 11 ay önce
Zaten ben acil çıkış kapısından indik demedim ön kapıdan indik. insanlar nefes alsın diye acil çıkış kapısını açtılar. kusan yolcu benim teyzemdi. Uçak yıkanmış çünkü benim bavulum bezdi içinden çıkan kiyafetlerim islaktı. Kesin hostessiniz.
Berbat sezon ~ 11 ay önce
Yaz sezonu Sezon çok kötü geçiyor,gördüğüm en berbat yaz sezonlarından biri ,bünün asıl sebebi thy sahipsiz oluşu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Niye acaba sahipsiz? ~ 11 ay önce
Beceriksiz imam hatipler halletsin bakalim!
Haklısın ~ 11 ay önce
Havaalanında Her tarafı imamlar ve müridleri sarmış durumda,benim bildiğim imam namaz kıldırır,bunlar menfaat uğruna namazı terkedip ,burda köşe kapma yarışındalar,benim anlamadığım namazı bırakanın itikadına Nası güveneceğiz ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000