07 Kasım 2017, Salı 14:01:28

THY yeniden Faslı kabin memuru alacak

Türk Hava Yolları, yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde çalıştırdığı yabancı kabin memurlarına Faslı kabin memurlarını da ekleyecek.
  • Kapadokya myo gayet de öğrenci yetiştirmiş v yerleştirmiş bir myo dur. mülakatları dahi çok zorlayıcıdır.
  • Bir kac yil once thye basvurmustum olumsuz cvp almistim. Arapca biliyorum, fasli arkadaslarim ogreti. Tekrar basvuru yapmak isterim ama evlendim 3 cocugum var gidemiyorum. Thy cok iyi sirket!!! 2023 kadar 18.000 memurlari olcakmis. Masallah.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Dil biliyorlar oylemi?emirates veya etihad da kac maroccan hostes calisiyor?sadece dil bilmekle olsa,qatar hava yollari toplardi bunlari.alni secdeye varan hostes ariyor bizimkiler akillari sira.1haftaligina yurtdisina ciktim,giderken ikramda makarna felaketti,yemedim.donuste kofte pilav,nohut.baktim saga sola kimse yemiyor,o guzelim ikram gitti,tereyagini kaldirmislar,dusunun artik.bunlarla ilgilensinler.maroc kizlarida guzel olur ha!demedi demeyin

Türk Hava Yolları, Faslı kabin memuru almak için çalışmalara başladı.

100 Faslı Kabin memuru alımı yapacağının duyurusu yaptıktan sonra, 250’ye yakın başvuru alan THY mülakat yapıyor. Türk Hava Yolları, expat olarak adlandırılan kendi ülkeleri dışında çalışan kabin memurları sayısını arttırmak için mülakatlarını sürdürüyor.

THY şirket bünyesinde görev yapacak 100 Faslı kabin memuru alımı için 2-11 Ekim tarihleri arasında Fas’ın Kazablanka şehrinde bir değerlendirme gerçekleştirdi. Mülakatlara 250’ye yakın Faslı katılırken, aralarından seçilen 100 kabin memuru adayı önümüzdeki günlerde eğitimlere başlayacak. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından Faslı kabin memuru sayısı 124’e çıkacak.

THY yeniden Faslı kabin memuru alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (111)

melisa ~ 8 ay önce
Kapadokya myo gayet de öğrenci yetiştirmiş v yerleştirmiş bir myo dur. mülakatları dahi çok zorlayıcıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G. ~ 8 ay önce
Bir kac yil once thye basvurmustum olumsuz cvp almistim. Arapca biliyorum, fasli arkadaslarim ogreti. Tekrar basvuru yapmak isterim ama evlendim 3 cocugum var gidemiyorum. Thy cok iyi sirket!!! 2023 kadar 18.000 memurlari olcakmis. Masallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Co ~ 8 ay önce
Örnek Kadın kocasina ve cocuklarina bakar. Calismak erkek icin. Helal. Bende oyle isterim ilerde.
Fasliymismis ~ 8 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Slm ~ 8 ay önce
Dil biliyorlar oylemi?emirates veya etihad da kac maroccan hostes calisiyor?sadece dil bilmekle olsa,qatar hava yollari toplardi bunlari.alni secdeye varan hostes ariyor bizimkiler akillari sira.1haftaligina yurtdisina ciktim,giderken ikramda makarna felaketti,yemedim.donuste kofte pilav,nohut.baktim saga sola kimse yemiyor,o guzelim ikram gitti,tereyagini kaldirmislar,dusunun artik.bunlarla ilgilensinler.maroc kizlarida guzel olur ha!demedi demeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000