25 Temmuz 2017, Salı 13:56:55

THY yeni yüzüyle hizmete başladı

6 yıldır Güney Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları, web sitesini modern bir tasarımla değiştirdi.
  • offf çok kötü bir yeni yüz..acemi bir elden çıktığı çok belli
  • Thy yeni arayüzü kullanamıyoruz ki şimdi de geri çektiler
  • NEYİN AKLINI YAŞIYORSUNUZ DOGRU VEYA YANLIŞ YAZMIŞ BUNU ORTAYA YAZMAK SENİN ÇOK MU BİLGİLİ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR SORGULAMAK LAZIM.!!!!
  • Yüz varmı onlarda :)

6 yıldır Güney Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları, web sitesini modern bir tasarımla değiştirdi. Türk Hava Yolları web sitesi oldukça basit bir tasarımla kullanıcılarının karşına çıktı.

TurkishAirlines.com’un yeni tasarımı geçtiğimiz yıldan beri yurtdışında bir çok noktada yeni yüzüyle hizmet verirken Türkiye’den (VPN’siz) ziyaret edildiğinde eski yüzüyle kullanıcılara hizmet veriyordu.

Eski tasarımına kıyaslasla çok daha sade bir tasarıma geçiş yapan THY'nin açılış ekranına sadece uçuş arama, rezervasyon ve uçuş durumu sorgulama aracını eklediği görülüyor. Tek sayfa şablonunun kullanıldığı web sitesinde aşağıya indiğinizde promosyonlar ve farklı bilgi ekranları karşınıza çıkıyor. THY, üst bölümü de oldukça sadeleştirmiş ve hemen her şeyi 3 ana sekme altında toplamış durumda.

Türk Hava Yolları dileyen kullanıcıları için eski arayüzüyle de hizmet veremye devam ediyor. Kullanıcılar yeni arayüz haricinde sayfanın alt kısmında sunulan seenekle sitenin eski haline erişim sağlayabiliyor.

©AirportHaber.com

THY yeni yüzüyle hizmete başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (69)

cimcim ~ 4 ay önce
offf çok kötü bir yeni yüz..acemi bir elden çıktığı çok belli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Furkan ~ 4 ay önce
Thy yeni arayüzü kullanamıyoruz ki şimdi de geri çektiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ffgffg ~ 5 ay önce
NEYİN AKLINI YAŞIYORSUNUZ DOGRU VEYA YANLIŞ YAZMIŞ BUNU ORTAYA YAZMAK SENİN ÇOK MU BİLGİLİ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR SORGULAMAK LAZIM.!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hangi yüzü ~ 5 ay önce
Yüz varmı onlarda :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000