25 Temmuz 2017, Salı 13:56:55

THY yeni yüzüyle hizmete başladı

6 yıldır Güney Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları, web sitesini modern bir tasarımla değiştirdi.
  • Şuan annem yoğun bakimda olduğundan dolayi bileti ertelemek istiyoruz raporu sunacam yardımcı olurmusunuz
  • THY yeni web sitesi çok kullanışsız ve zaman kaybettiriyor, istediğim bilgilere ulaşamıyorum. Eski thy sitesi oldukça iyiydi, eski tasarımdaki siteye ulaşmak istiyorum.
  • Cok kötü bir yazilim ayrica aldigimiz biletler kendimiz yazicidan cikti olarak alamiyoruz.
  • thy halkın isteğine uymalı ve eski versiyonu tekrar devreye almalı. Yenilenen sürüm son derece kullanışsız ve ciddi zaman kaybına sebep oluyor.

6 yıldır Güney Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları, web sitesini modern bir tasarımla değiştirdi. Türk Hava Yolları web sitesi oldukça basit bir tasarımla kullanıcılarının karşına çıktı.

TurkishAirlines.com’un yeni tasarımı geçtiğimiz yıldan beri yurtdışında bir çok noktada yeni yüzüyle hizmet verirken Türkiye’den (VPN’siz) ziyaret edildiğinde eski yüzüyle kullanıcılara hizmet veriyordu.

Eski tasarımına kıyaslasla çok daha sade bir tasarıma geçiş yapan THY'nin açılış ekranına sadece uçuş arama, rezervasyon ve uçuş durumu sorgulama aracını eklediği görülüyor. Tek sayfa şablonunun kullanıldığı web sitesinde aşağıya indiğinizde promosyonlar ve farklı bilgi ekranları karşınıza çıkıyor. THY, üst bölümü de oldukça sadeleştirmiş ve hemen her şeyi 3 ana sekme altında toplamış durumda.

Türk Hava Yolları dileyen kullanıcıları için eski arayüzüyle de hizmet veremye devam ediyor. Kullanıcılar yeni arayüz haricinde sayfanın alt kısmında sunulan seenekle sitenin eski haline erişim sağlayabiliyor.

©AirportHaber.com

THY yeni yüzüyle hizmete başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

Hasan ~ 3 ay önce
Şuan annem yoğun bakimda olduğundan dolayi bileti ertelemek istiyoruz raporu sunacam yardımcı olurmusunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ulker ~ 6 ay önce
THY yeni web sitesi çok kullanışsız ve zaman kaybettiriyor, istediğim bilgilere ulaşamıyorum. Eski thy sitesi oldukça iyiydi, eski tasarımdaki siteye ulaşmak istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ferit aygün ~ 7 ay önce
Cok kötü bir yazilim ayrica aldigimiz biletler kendimiz yazicidan cikti olarak alamiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ömer pekdiler ~ 7 ay önce
thy halkın isteğine uymalı ve eski versiyonu tekrar devreye almalı. Yenilenen sürüm son derece kullanışsız ve ciddi zaman kaybına sebep oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000