30 Mayıs 2016, Pazartesi 18:53:12

THY Üsküp'te yeni ofisini açtı

Türk Hava Yolları (THY) Makedonya'nın başkenti Üsküp'te yeni ofisini açtı.
  • schiphol a acin bitane daha
  • Yeni ofisin acilisinda aslan pay Ilker Beyin. Uskup gibi bir yerde bunca kurdun arasinda yilmadan guler yuzu ve is askiyla tesekkuru hak ediyor. Mert beyin de destekleri pas gecilmemeli. Gururumuz Balkanlar !
  • Haci be neyin nesidir? Bu kadar reklama ne gerek var ? Tasarruf tırpanı yiyen baskan yardimcilari ne rekalmi yapacak simdi? Usta sen git bi düşen gelir ve LF ye bi odaklan en iyisi. Birak bu poz islerini ve yalanlari gercege dön. Bak balkan elden gidiyor
  • Thy zarar açıklamadımı hala gereksiz yatırımlar neden yapılır anlamış değilim.

THY, 1998 yılından bu yana sefer gerçekleştirdiği Makedonya'da, iş birliğinin artırılması amacıyla bünyesine yeni bir ofis daha kazandırdı.

Düzenlenen açılış törenine katılan THY Makedonya Müdürü İlker Baydar, yaptığı açıklamada, "THY 18 yıl önce haftada iki uçuş ile Makedonya'da hizmet vermeye başladı ve bugün ise günde iki uçuş gerçekleştiriliyor. Üsküp'te açılan yeni ofis ile THY kapasitesini daha da güçlendirdi." ifadesine kullandı.

THY Doğu Avrupa ve Balkanlar Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Mert Dorman da şirketin 1993 yılında 5 uçak ile çalışmaya başladığını ve 2003 yılından itibaren büyük bir büyüme göstererek, dünyanın en önde gelen şirketlerinden biri olduğunu kaydetti.

Dorman, ''THY'nin amacı 500 uçaktan oluşan bir filo ile 120 milyon müşteriye ulaşmaktır." dedi. THY Üsküp'te yeni ofisini açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

gr ~ 2 yıl önce
schiphol a acin bitane daha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pazarlamaci ~ 2 yıl önce
Yeni ofisin acilisinda aslan pay Ilker Beyin. Uskup gibi bir yerde bunca kurdun arasinda yilmadan guler yuzu ve is askiyla tesekkuru hak ediyor. Mert beyin de destekleri pas gecilmemeli. Gururumuz Balkanlar !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mert e ~ 2 yıl önce
Haci be neyin nesidir? Bu kadar reklama ne gerek var ? Tasarruf tırpanı yiyen baskan yardimcilari ne rekalmi yapacak simdi? Usta sen git bi düşen gelir ve LF ye bi odaklan en iyisi. Birak bu poz islerini ve yalanlari gercege dön. Bak balkan elden gidiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yatırm ~ 2 yıl önce
Thy zarar açıklamadımı hala gereksiz yatırımlar neden yapılır anlamış değilim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000