02 Ocak 2013, Çarşamba 17:12:05

THY UÇMUYOR PEGASUS'LA UÇACAKLAR

Galatasaray'ın devre arasında kamp yapacağı Alanya'da bulunan Gazipaşa Havalimanı'na Türk Hava Yolları'nın uçuş yapamaması krize neden oldu. Galatasaray, Pegasus Havayolları'yla uçma kararı aldı.
  • Pegasus'un bugunki ozel Gazipasa ucus kodunu sevdim. PC1905!!!
  • Yine felaket tellalı AYT havalimanı başlamış yazılar yazmaya. Siz ne yaparsanız yapın Gazipaşa devam edecek. Bari siz de örnek alın.
  • resimdeki futbolbu kim ???
  • Pegasusun ki 77 cm degil mi ?

Devre arası çalışmalarına bugün başlayacak olan Galatasaray'la resmi ulaşım sponsoru Türk Hava Yolları arasında uçuş krizi yaşanıyor.

Yarın kamp programı kapsamında Alanya'ya gidecek olan Sarı-Kırmızılı takım, Gazipaşa Havalimanı'na Türk Hava Yolları'nın uçuş yapamıyor olması nedeniyle Pegasus Havayolları'yla uçma kararı aldı.

Türk Hava Yolları'nın Gazipaşa Havalimanı'na uçuş için simulasyon eğitimi yapılmadığı için ve SHGM'ye başvuruda bulunmadığı gerekçesiyle uçuş gerçekleştiremediği öğrenildi.

Gazipaşa Havalimanı'na sefer düzenleyen ve SHGM'den onay alan şirketler arasında Borajet, Corendon, Tailwind ve Pegasus Havayolları bulunuyor.

Galatasaray'ın yarın saat 11:00'da yapılacak idmanın ardından öğleden sonra Pegasus Havayolları'yla Alanya'ya ulaşması bekleniyor.

THY UÇMUYOR PEGASUS'LA UÇACAKLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Ucus Kodu ~ 6 yıl önce
Pegasus'un bugunki ozel Gazipasa ucus kodunu sevdim. PC1905!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT ~ 6 yıl önce
Yine felaket tellalı AYT havalimanı başlamış yazılar yazmaya. Siz ne yaparsanız yapın Gazipaşa devam edecek. Bari siz de örnek alın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
resim ~ 6 yıl önce
resimdeki futbolbu kim ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
petersburg ~ 6 yıl önce
Pegasusun ki 77 cm degil mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000