25 Ağustos 2017, Cuma 09:56:03

THY uçağında "havalandırma" krizi!

Türk Hava Yolları'nın Bodrum-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçağının havalandırma sisteminde yaşanan sorun nedeniyle yolcular zor anlar yaşadı. Uçak 1 saatten fazla rötarlı havalandı.
  • Adam THY den para kazanıp o uçakta pass biletle uçuyor sonrada gidip video paylaşıyor ne güzel dünya hani şirket prestiji!!! Bunu birtane THY yetkilisi görmüyormu? Sonrada TGS çalışanlarından imza topluyorlar sosyal medya paylaşımlarında şirket prestijini zedeleyecek paylaşım yapılmaması... Görün artık THY yöneticileri içinizdeki nifak tohumlarını temizleyin...
  • Ulan sen Thy nin paralarını ye sonra git provakasyon yap. Sanki bilerek açmıyolar klimaları. Terbiyesiz adam. Yazıklar olsun..
  • Pegasus havalandirmalari hic kapatmiyor gece gunduz . Ozellikle uzun yolculuklarda millet uyumasin yesin icsin ceplerindeki son kurusa kadar alayim derdinde !!!
  • Hiçbir kaptan yolcuyu magdur etmez, gerekirse havalimanı otoritesinden izin alır (netekim yurtdışındaki otoriteler gürültü ve emisyon problemlerinden dolayı daha hasaslar bu konuya) ve apu yu calıstırır. Problem, apu bozuksa ve harici air condition çalışmıyor veya yetersizse başlıyor. İşkembeden atmayın lütfen! beyin bedava, bilgisizseniz de konuşmayın adam sansınlar.

Türk Hava Yolları'nın Bodrum-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçağının havalandırma sisteminde yaşanan sorun nedeniyle yolcular zor anlar yaşadı. Uçak 1 saatten fazla rötarlı havalandı.

Türk Hava Yolları'nın TK2519 sefer sayılı Bodrum-İstanbul uçuşunu geçrekleştirmek üzere yolcu alımını yapan B777-300ER tipi uçağında havalandırma sistemi arızalandı. Tarifeli olarak 20:35'te Bordum'dan kalkış yapması planlanan yolcu uçağı, yaşanan sorun nedeniyle 1 saat 20 dakika rötarlı kalkış yapabildi.

Uzun süre uçağın içinde bekleyen yolcular, sıcaktan bunalınca uçucu ekiple tartıştı. Türk Hava Yolları'na özel sağlıklı içeçekler hazırlayan Dr. Ender Saraç da uçağın yolcuları arasındaydı. Saraç, o anları kameraya kaydederek takipçileriyle paylaştı.

Türk Hava Yolları, Dr. Ender Saraç'a konuyla ilgili olarak şu cevabı verdi:

"Merhaba Ender Bey, gerekli kontrolleri sağladığımızda, uçuşunuzun, operasyonel sebeplerden dolayı, 10 dakika rötarlı cra edildiğini görüntülemekteyiz. Seferimiz, filomuzda bulunan son teknoloji ile donanmış olan B-777 tipi bir uçakla gerçekleştirilmiştir. Kabin atmosferi ile ilgili şikayetiniz adına, zaman açısından makul bir nitelikte olduğunu iletmek isteriz. Yaşamış olduğunuz bu durum nedeni ile üzgün olduğumuzu belirtmek ister, konuyu ilgili birimlerimize iletebilmek adına bilet ve telefon numaralarınızı DM aracılığı ile iletmenizi rica ederiz." 

©AirportHaber.com

THY uçağında "havalandırma" krizi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Değişik insanlar ~ 11 ay önce
Adam THY den para kazanıp o uçakta pass biletle uçuyor sonrada gidip video paylaşıyor ne güzel dünya hani şirket prestiji!!! Bunu birtane THY yetkilisi görmüyormu? Sonrada TGS çalışanlarından imza topluyorlar sosyal medya paylaşımlarında şirket prestijini zedeleyecek paylaşım yapılmaması... Görün artık THY yöneticileri içinizdeki nifak tohumlarını temizleyin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasbinallah ~ 11 ay önce
Ulan sen Thy nin paralarını ye sonra git provakasyon yap. Sanki bilerek açmıyolar klimaları. Terbiyesiz adam. Yazıklar olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
expert yolcu ~ 11 ay önce
Pegasus havalandirmalari hic kapatmiyor gece gunduz . Ozellikle uzun yolculuklarda millet uyumasin yesin icsin ceplerindeki son kurusa kadar alayim derdinde !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 11 ay önce
Bunları yazarken beynini mi yoksa beyinciğini mi kullanıyorsun :-(
işkembeden ~ 11 ay önce
Hiçbir kaptan yolcuyu magdur etmez, gerekirse havalimanı otoritesinden izin alır (netekim yurtdışındaki otoriteler gürültü ve emisyon problemlerinden dolayı daha hasaslar bu konuya) ve apu yu calıstırır. Problem, apu bozuksa ve harici air condition çalışmıyor veya yetersizse başlıyor. İşkembeden atmayın lütfen! beyin bedava, bilgisizseniz de konuşmayın adam sansınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000