17 Nisan 2015, Cuma 12:03:29

THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI

İstanbul- Basel seferini yapan THY uçağına bomba ihbarı yapıldı.
  • Sivri ye; herkes derken! O demek istediğinden,sonraki yazdığın anlaşılıyorsa gerçekten fazla Çalışıyor beyin.balık ye sen bol bol..gerçek çıkmasın sende şaşırma.böyle bişeyin ihtimali dahi riske atılamaz.tabiki cezası ağır Olmalı ve tabikide bu işler bu kdr ucuz ve kolay olmamalı.yazık.her şekilde mağduriyet.
  • Sensin sivri zekali ! Herkes ne demek istedigimi anlamis,bir tek sen anlamamissin.Facia olmasini kimse temenni etmez.Asilsiz ihbarlara dise dokunur cezalar verilsin de aklina esen ihbarda bulunmasin.Hangi dilde yazsam anlarsin acaba ?? Loser !!
  • Bu tür asılsız ihbarları sürdürerek alışkanlık kazandırıyorlar.. bir sonraki olacak olanlar aman nasilsa asilsizdir es gecelim denmez umarim. Sonucunu dusunemitorum
  • Kabak tadı verdi artık, bunu yapanı bulup öyle bi kanırtıcaksınki bi daha kimse cesaret edemesin

İstanbul- Basel seferini yapan THY uçağına bomba ihbarı yapıldı. Uçak Bulgaristan üzerindeyken tuvalette uçakta bomba olduğuna ilişkin bir kağıt bulunması üzerine İstanbul'a dönme kararı verildi.

TC-JHD kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçak şu sıralarda Atatürk Havalimanı'na iniş için alçalmaya başladı.

İstanbul'a sorunsuz bir iniş yapan uçak apronda güvenli bir bölgeye çekildi, ekipler uçakta bomba araması yaptı. Uçağın etrafında DHMİ'ye ait itfaiye ekiplerinin de bulunduğu öğrenildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'nın da içinde bulunduğu uçakta 'bomba' yazılı bir notun bulunmasıyla geri dönme kararı aldığı öğrenildi.

Yolcuları tahliye ediken uçakta incelemeler devam ederken Lütfi Türkkan da Twitter hesabından şu mesajları paylaştı:

'Basel'e gitmek üzere Atatürk Havalimanı'ndan bindiğimiz THY uçağı, bomba ihbarı üzerine kalktıktan bir saat sonra geri dönmek zorunda kaldı. Kabin memuru arkadaşların arka taraftaki tuvalette buldukları bir dosya büyüklüğünde kağıtta uçağa bomba yerleştirdiğini yazmışlar. En son Sao Paulo uçağında da böyle bir ihbarın yapıldığını ifade eden yetkililer, son dönemde bu tip ihbarların arttığını ifade ettiler. Umarım ve dilerim ki, bu ihbarlar bir gün gerçek çıkmaz..'

Yapılan aramalarda tehlikeye neden olabilecek herhangi bir cisme rastlanmadıUçağın yolcuları:
 

THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sivri ye; herkes derken! O demek istediğinden,sonraki yazdığın anlaşılıyorsa gerçekten fazla Çalışıyor beyin.balık ye sen bol bol..gerçek çıkmasın sende şaşırma.böyle bişeyin ihtimali dahi riske atılamaz.tabiki cezası ağır Olmalı ve tabikide bu işler bu kdr ucuz ve kolay olmamalı.yazık.her şekilde mağduriyet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
i phone'lu deha'ya ~ 3 yıl önce
Sensin sivri zekali ! Herkes ne demek istedigimi anlamis,bir tek sen anlamamissin.Facia olmasini kimse temenni etmez.Asilsiz ihbarlara dise dokunur cezalar verilsin de aklina esen ihbarda bulunmasin.Hangi dilde yazsam anlarsin acaba ?? Loser !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu tür asılsız ihbarları sürdürerek alışkanlık kazandırıyorlar.. bir sonraki olacak olanlar aman nasilsa asilsizdir es gecelim denmez umarim. Sonucunu dusunemitorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kabak tadı verdi artık, bunu yapanı bulup öyle bi kanırtıcaksınki bi daha kimse cesaret edemesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000