16 Haziran 2018, Cumartesi 13:00:27

THY uçağı slide patlattı!

Türk Hava Yolları'nın Amman'dan İstanbul'a gelen uçağının slide'ı patladı. Uçak, bir sonraki seferden çekildi.
  • Demekki fikriniz bu ki zikrinizde bu kimsenin böyle bir derdi yok. Ama sanirim km olmayi çok istersiniz
  • Ne kadar cahilce ve seviyesizce yorumlar. Dalgınlık ile yapılmayacak bir şey değil. Siz kendi işlerinizde hiç mi hata yapmıyorsunuz? Bu ne hostes kinidir arkadaş! Kimbilir ne kadar korknuştur. Şok şükür cana gelmesin. Yok botoksu gelmiş yok yabancı sevgili nerden biliyorsunhz? Bu kadar basit dimi insan karalamak, günahına girmek. Belki de o bir anne! İnsanlara iftira atmadan önce at gözlüklerinizi çıkartıp bi etraflıca düşünün. Kendinizi o kişinin yerine koyun. Geçmiş olsun tüm camiaya.
  • Tk kabin anca slide patlaymayi, bc yolculara asilmayi, yabanci pilotlara pasaport icin kapak atmayi, botoksu, burun estetigini bilir...
  • Basina geleceklere 1 gram uzulmuyorum.

Türk Hava Yolları'nın Amman'dan İstanbul'a gelen uçağının slide'ı patladı. Uçak, bir sonraki seferden çekildi.

TK813 sefer sayısı ile Amman'dan İstanbul'a gelen uçak yolcularını indirdikten sonra kabin memurunun yanlışlıkla slide patlattığı öğrenildi.

Bir kabin memuru tarafından yanlışlıkla patlatılan slide (acil tahliye botu) nedeniyle uçak Atatürk Havalimanı'ndaki  THY Teknik Hangarı'na çekildi.

Airbus A330-200 tipi uçak bakım için hangara alınırken, TC-JIR kuyruk tescilli uçağın bir sonraki seferden çekildiği öğrenildi.

©AirportHaber

THY uçağı slide patlattı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (206)

Km ~ 1 ay önce
Demekki fikriniz bu ki zikrinizde bu kimsenin böyle bir derdi yok. Ama sanirim km olmayi çok istersiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçmiş olsun! ~ 1 ay önce
Ne kadar cahilce ve seviyesizce yorumlar. Dalgınlık ile yapılmayacak bir şey değil. Siz kendi işlerinizde hiç mi hata yapmıyorsunuz? Bu ne hostes kinidir arkadaş! Kimbilir ne kadar korknuştur. Şok şükür cana gelmesin. Yok botoksu gelmiş yok yabancı sevgili nerden biliyorsunhz? Bu kadar basit dimi insan karalamak, günahına girmek. Belki de o bir anne! İnsanlara iftira atmadan önce at gözlüklerinizi çıkartıp bi etraflıca düşünün. Kendinizi o kişinin yerine koyun. Geçmiş olsun tüm camiaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk kabin ~ 1 ay önce
Tk kabin anca slide patlaymayi, bc yolculara asilmayi, yabanci pilotlara pasaport icin kapak atmayi, botoksu, burun estetigini bilir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 1 ay önce
kim yüz vermedi sana?
Tgs ~ 1 ay önce
Basina geleceklere 1 gram uzulmuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 1 ay önce
Sizin başınıza gelen herşeye üzülüyorum yazık ya maaşlarınız dahil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000