26 Nisan 2015, Pazar 16:35:18

THY UÇAĞI SEFERDEN ÇEKİLDİ

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Dnipropetrovsk seferini yapacak TC-JLP tescilli Airbus A319 tipi uçağı, teknik bir arıza nedeniyle seferden çekildi.
  • gecmis olsun.
  • bu nedir sadece tk nın mı uçagı arızalanıyor yoksa burda sadece tk mı kotulenmek isteniyor..
  • Ya merak ettiğim bir konu var, bir keresinde benim bineceğim bir 737'de bozulmuştu, bir saat sonra bize başka bir 737 vermişlerdi, THY bu tip durumlar için yedekte uçak mı bekletiyor, yoksa başka bir seferdeki uçağımı çekiyorlar ?
  • Arızalara devam..

Türk Hava Yolları'nın (THY), TK 435 sefer sayılı İstanbul'dan Ukrayna'nın Dnipropetrovsk kentine gidecek uçağı teknik bir arıza nedeniyle seferden çekildi.

Yolcu almını tamamlayan TC-JLP tescilli Airbus A319 tipi uçak, Dnipropetrovsk'e hareket etmek üzere pist başına ilerlediği sırada meydana gelen arıza yüzünden yolcularını boşalttı.

Yolcular açık alandan otobüslerle terminale alınırken uçağın ise teknik hangara çekildiği ve Dnipropetrovsk seferinin TC-JLN tescilli başka bir Airbus A319 tipi uçakla gerçekleştirileceği öğrenildi.

©AirportHaber

THY UÇAĞI SEFERDEN ÇEKİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
gecmis olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çava reş ~ 3 yıl önce
bu nedir sadece tk nın mı uçagı arızalanıyor yoksa burda sadece tk mı kotulenmek isteniyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alo ~ 3 yıl önce
Ya merak ettiğim bir konu var, bir keresinde benim bineceğim bir 737'de bozulmuştu, bir saat sonra bize başka bir 737 vermişlerdi, THY bu tip durumlar için yedekte uçak mı bekletiyor, yoksa başka bir seferdeki uçağımı çekiyorlar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 3 yıl önce
Arızalara devam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000