03 Eylül 2017, Pazar 15:01:33

THY uçağı Iğdır'dan havalanamadı!

Türk Hava Yolları'nın Iğdır-İStanbul seferini gerçekleştirmesi planlanan uçağı teknik arıza nedeniyle havalanamadı.
  • Oncelikle iyi bayramlar.hala kimse doguya gonderilen ucaklar bozuk iyi ucaklari batiya ucuruyolar dememis bu goygoy olmazsa olmaz biraz sagduyu biraz metanet.. hic yakistiramadim size.
  • ariza olabilir mesele değil olabilir önemlisibteknik personel ve yedek parça sorunudur yoksa ariza olabilir doğaldir..
  • Thy de. Arıza olmasın diye dua ediyor uçuş ekipleri.
  • Buraya normalde 737 gidiyor diye biliyorum overbook olmuş herhalde 321 e çevirmişler airbus narin uçak Iğdır Hakkari Afrika nın addis gibi meydanlarını kaldırılmaz. Yaslayın bu seferleri boeingçilere :)))) şimdi yine arızalanan airbus yerine boeing yollarlar :))))

Türk Hava Yolları'nın Iğdır-İStanbul seferini gerçekleştirmesi planlanan uçağı teknik arıza nedeniyle havalanamadı.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı'ndan saat 09.15'de Atatürk Havalimanı'na hareket etmesi gereken TK 2719 sefer sayılı uçak, teknik arıza nedeniyle havalanmadı.

TC-JTA kuyruk tescili Airbus A321-200 tipi yolcu uçağında meydan gelen teknik arıza giderilemeyince yolcuların mağduriyetinin giderilmesi için yeni bir uçak talep edildi.

Bekleyen yolculara ise lğdır Havalimanı'nda ikramlarda bulunuldu. Havalimanında bekleyen yolcuların, saat 16.00'da gelecek başka uçakla İstanbul'a götürülecekleri bildirildi.

THY uçağı Iğdır'dan havalanamadı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Hala mi ~ 11 ay önce
Oncelikle iyi bayramlar.hala kimse doguya gonderilen ucaklar bozuk iyi ucaklari batiya ucuruyolar dememis bu goygoy olmazsa olmaz biraz sagduyu biraz metanet.. hic yakistiramadim size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 11 ay önce
ariza olabilir mesele değil olabilir önemlisibteknik personel ve yedek parça sorunudur yoksa ariza olabilir doğaldir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bakım SIFIR ~ 11 ay önce
Thy de. Arıza olmasın diye dua ediyor uçuş ekipleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus mı??? ~ 11 ay önce
Buraya normalde 737 gidiyor diye biliyorum overbook olmuş herhalde 321 e çevirmişler airbus narin uçak Iğdır Hakkari Afrika nın addis gibi meydanlarını kaldırılmaz. Yaslayın bu seferleri boeingçilere :)))) şimdi yine arızalanan airbus yerine boeing yollarlar :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
efenimmm.. ~ 11 ay önce
airbus 321 bağdat da 55 derecede uçuyor. rusyanın -15 derecesinde kullanılıyor.
baba ~ 11 ay önce
kardes kisa pistlere 77 bile iner ama 321 inemez:)
... ~ 11 ay önce
evet kardeşim haklısın 320 hem torpilli hem de çok narin bir de pilotları hep tatlı su pilotu. o yüzden kötü yerlere hep 37 uçuyor. işin acı yanı, senin gibi cahil adamlara şirket uçak teslim ediyor. ne diyelim allah esirgesin.
Cgn ~ 11 ay önce
Kardes ben her Sene Kölnden Istanbul Aktarmali Igdira ucuyorum ve Cogu Zaman a319/a320 uctum oraya. Genellikte 737 lar ya a321ler overbook olurken geliyorlar yoksa normal sartlarda 319/320.
Airbusçı kankalar ~ 11 ay önce
Airbus narin değil de Airbus çı tayfa çok narin, pilotları çok yumuşak.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000