05 Mayıs 2015, Salı 15:52:35

THY UÇAĞI BU HALE GELDİ!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Nevşehir seferini yapan uçağına iniş sırasında kuş çarptı. Çarpma sonrası uçağın burnu ciddi hasar aldı.
  • İnşallah düşer yorumunu yapan kişinin tespit edilip, acilen yaptırım uygulanması ve değil aprona , havalimanının yakınına bile yaklaşmasına izin verilmemesi gerekir. Airport haber yetkilileri ve SHGM'nün, bu zihniyette olan bir insanın (belliki sektörde halen çalışmakta veya uzaklaştırılmış) ne derece bir tehdit olduğunu görmesini umuyorum. Adeta kendisini ihbar etmiş. Derhal müdahale edilip, gereken yapılmalı diye değerlendiriyorum.bu insan ............. 'den herşey beklenir. Yetkililer lütfen gereğini yapsın.
  • Write off olmuş uçak. Ostimde hurdacılar sitesinde 3 güne kalmaz parçalarlar.
  • Yazılan hiç bir yorumdan alınacak bir ders yada fikir yok cahilce yazmak için yazanlarla dolu bu site o yüzdende gram gelişmiyoruz.
  • Airporthaber'i şiddetle kınıyoyrum ! Uçağın düşmesini, yüzlerce kişinin ölmesini, yüzlerce evin ocağının sönmesini dileyen hasta ve sapık bir şahsiyetsizin düşüncelerini yorum diye yazmışsınız. Bu yorumlar size reyting kazandırmaz!!!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Nevşehir seferini yapan uçağına iniş sırasında kuş çarptı. Çarpma sonrası uçağın burnu ciddi hasar aldı.

İstanbul’dan Nevşehir’e gitmek üzere havalanan TK2004 sefer sayılı uçağa Nevşehir Havalimanı’na iniş sırasında kuş çarptı. Büyük bir gürültüye neden olan çarpma sonrası uçağın radom olarak bilinen burun kısmında hasar oluştu.

Uçak Nevşehir Havalimanı’na sorunsuz şekilde inişini gerçekleştirince çarpmanın boyutları da ortaya çıktı. Burun kısmında göçük oluşan uçağın kokpit camında ise uçağa çarpan kuşa ait parçalar dikkat çekti. TC-JHE kuyruk tescilli Burhaniye isimli Boeing 737-800 tipi uçak seferden çekildi.

Nevşehir-İstanbul seferi iptal edilirken yolcuların bir kısmının Kayseri üzerinden İstanbul’a gönderileceği öğrenildi.

©AirportHaberTHY UÇAĞI BU HALE GELDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (89)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İnşallah düşer yorumunu yapan kişinin tespit edilip, acilen yaptırım uygulanması ve değil aprona , havalimanının yakınına bile yaklaşmasına izin verilmemesi gerekir. Airport haber yetkilileri ve SHGM'nün, bu zihniyette olan bir insanın (belliki sektörde halen çalışmakta veya uzaklaştırılmış) ne derece bir tehdit olduğunu görmesini umuyorum. Adeta kendisini ihbar etmiş. Derhal müdahale edilip, gereken yapılmalı diye değerlendiriyorum.bu insan ............. 'den herşey beklenir. Yetkililer lütfen gereğini yapsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
write off ~ 3 yıl önce
Write off olmuş uçak. Ostimde hurdacılar sitesinde 3 güne kalmaz parçalarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yazılan hiç bir yorumdan alınacak bir ders yada fikir yok cahilce yazmak için yazanlarla dolu bu site o yüzdende gram gelişmiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Airporthaber'i şiddetle kınıyoyrum ! Uçağın düşmesini, yüzlerce kişinin ölmesini, yüzlerce evin ocağının sönmesini dileyen hasta ve sapık bir şahsiyetsizin düşüncelerini yorum diye yazmışsınız. Bu yorumlar size reyting kazandırmaz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000