16 Mayıs 2015, Cumartesi 09:13:33

THY TEKNİSYENİ B777'NİN FLAPLARINA SIKIŞTI

Türk Hava Yolları'nın (THY) Boeing B777 bakımı sırasında bir teknisyen flapların arasına sıkıştı hayatını kaybetti.
  • Merhaba arkadaslar ben onur air teknisyen olarak cagirildim tatili nasil hangi gun bana pazar tatil lazm maas nasl saatler nasl is iyimi
  • Değerli Arkadaşımız Tuna Beken'e Allah'tan rahmet dilerim. Şu ülkemizde neden iş kazasının önü alınamıyor? Mecidiyeköy'de 10 kişi İŞ KAZASINDAN vefat etti. Bunun sonucu o inşaat kapatılmalı ve şirkete çokk ağır cezalar verilmeliydi. THY Teknik'te İŞ KAZASI sonrası iki vefat var. Kimse hesap sormuyor yazık.
  • yeni getirilmeye çalışılan bol geceli ve bol nöbetli sistem hepimize hayırlı olsun. bu zihniyet doymaz.. göreceksiniz şartlar ölümlerle beraber dahada ağırlaşacak..
  • A bakim mudurunun 2 kez mudurlugunun alindigini, A bakim birimi kurulurken kendisiyle kimsenin calismak istemedigi icin ucus, acik mesai, istediginiz kadar tip kursu diye etrafta dolasip adam aradigini biliyormuyudnuz ? Buna ragmen adam bulamayip kimsenin istemedigi ya da calistigi yerden kacmak isteyen adamlarla bu birimi kurdu, ancak gelinen nokta belli. Umarim kendisi ve onun kafasindakiler isten atilmak yerine baska birime gonderilmezler.

Türk Hava Yolları'nın (THY) Boeing B777 bakımı sırasında bir teknisyen flapların arasına sıkıştı hayatını kaybetti.

AirportHaber'İn edindiği bilgilere göre; bu sabah saat 08.00 sıralarında THY Teknik hangarı önünde görev yapan Tuna Beken isimli genç teknisyen, TC-JJG kuyruk tescilli uçağın flapları arasına sıkıştı.

Kanlar içerisinde kalan genç teknisyene arkadaşları yardıma koştu. Bu sırada havalimanında görevli doktor güvenlik aracı ile olay yerine geldi. Ambulansın ise olaydan 20 dakika sonra bölgeye geldiği ve hastaneye kaldırılan genç teknisyenin tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Bu arada 2011 yılında THY Teknik'te göreve başlayan Beken'in 2 gündür eğitimde olduğu ve dün nöbete çağırıldığı ileri sürüldü.

BEKEN'İN SON MESAJI

Bu sabah saatlerinde THY Teknik hangarında meydana gelen feci kazada hayatını kaybeden Beken'in Facebook'taki son mesajı ölümün habercisi gibiydi. Beken, son paylaştığı yazıda, "Onlar vicdanlı ve duyarlı yaşarlar ; bunlar öldürür" demişti.

©AirportHaber

 

 

THY TEKNİSYENİ B777'NİN FLAPLARINA SIKIŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (182)

Cakir ~ 2 yıl önce
Merhaba arkadaslar ben onur air teknisyen olarak cagirildim tatili nasil hangi gun bana pazar tatil lazm maas nasl saatler nasl is iyimi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARADAYI ~ 3 yıl önce
Değerli Arkadaşımız Tuna Beken'e Allah'tan rahmet dilerim. Şu ülkemizde neden iş kazasının önü alınamıyor? Mecidiyeköy'de 10 kişi İŞ KAZASINDAN vefat etti. Bunun sonucu o inşaat kapatılmalı ve şirkete çokk ağır cezalar verilmeliydi. THY Teknik'te İŞ KAZASI sonrası iki vefat var. Kimse hesap sormuyor yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknisyen ~ 3 yıl önce
yeni getirilmeye çalışılan bol geceli ve bol nöbetli sistem hepimize hayırlı olsun. bu zihniyet doymaz.. göreceksiniz şartlar ölümlerle beraber dahada ağırlaşacak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tip ~ 3 yıl önce
A bakim mudurunun 2 kez mudurlugunun alindigini, A bakim birimi kurulurken kendisiyle kimsenin calismak istemedigi icin ucus, acik mesai, istediginiz kadar tip kursu diye etrafta dolasip adam aradigini biliyormuyudnuz ? Buna ragmen adam bulamayip kimsenin istemedigi ya da calistigi yerden kacmak isteyen adamlarla bu birimi kurdu, ancak gelinen nokta belli. Umarim kendisi ve onun kafasindakiler isten atilmak yerine baska birime gonderilmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 3 yıl önce
Dikkat et seni de ayartmasın? ,o adam kötü biri,dikkatli ol,sen iyi biri ol,kimseye iftira atma,Allah (cc),kimse iftirayı affetmez
aman dikkat ~ 3 yıl önce
Allah kitap diye diye milleti soyp sogana cevirdiniz yemedi dimi ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000