22 Aralık 2015, Salı 09:44:48

THY sefer sayısını artırıyor

Türk Hava Yolları, Filipinler'in başkenti Manila'ya düzenlediği seferleri artırma kararı aldı.
  • THY yolu acik olsun dediklerim. Bosa cikmadi hamd olsun uzak doguyada. Guney Amerikanin tum devletlerine sefer basliyacaktir. Cunku yolcu potansiyeli .cok Goreceksiniz ilerde insallah.
  • Kardesim phuket e fin havayollari bile ucuyor, millet Asyaya a380 u ful cekiyor, Emirates iki saate bir Kuala Lumpur calisiyor, siz haftada 3 ucus artifina seviniyorsunuz, gozunuzu acin
  • THY nin sayfasinda 29 Subat tan sonra haftada 7 sefer yaziyor.
  • Uçuş dolu olduğu sürece ve talep varsa da marsa da uçar thy..konuyu başka taraflara çekmeyin..arz taleple ilgili demek ki yolcu ve Uçuş sayısı artacak bu kadar..

Türk Hava Yolları, Filipinler'in başkenti Manila'ya düzenlediği seferleri artırma kararı aldı. Kente haftada 3 sefer yapan THY'nin uçuşlarını 6'ya çıkaracağı öğrenildi:

Yaz dönemiyle birlikte seferlerini artıracak THY, 27 Mart itibariyle haftalık uçuş sayısını 2 katına çıkarıyor.

Seferlerin Boeing 777-300ER tipi uçaklarla gerçekleştirileceği kaydedildi.

THY sefer sayısını artırıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Hawaii ~ 3 yıl önce
THY yolu acik olsun dediklerim. Bosa cikmadi hamd olsun uzak doguyada. Guney Amerikanin tum devletlerine sefer basliyacaktir. Cunku yolcu potansiyeli .cok Goreceksiniz ilerde insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emirates qatar ~ 3 yıl önce
Kardesim phuket e fin havayollari bile ucuyor, millet Asyaya a380 u ful cekiyor, Emirates iki saate bir Kuala Lumpur calisiyor, siz haftada 3 ucus artifina seviniyorsunuz, gozunuzu acin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aaa ~ 3 yıl önce
THY nin sayfasinda 29 Subat tan sonra haftada 7 sefer yaziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroty ~ 3 yıl önce
Uçuş dolu olduğu sürece ve talep varsa da marsa da uçar thy..konuyu başka taraflara çekmeyin..arz taleple ilgili demek ki yolcu ve Uçuş sayısı artacak bu kadar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000