09 Ocak 2018, Salı 13:39:53

THY pilotuyla harekat memuru kavga etti!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Karaçi seferini yapacak uçağının kalkışından önce kaptan pilot ile harekat memuru kavga etti, uçak iki saat rötarlı kalktı.
  • Kaptanım yapmayın . Miyıvvvgg
  • Biz harekatçı olarak çok yoğun çalışıyoruz çalıştırılıyoruz apronda iklim şartları ile mucadele ediyoruz şefinden mudurune kadar bu adamların tehditleri baskıları ile uğraşıyoruz hakettiğimiz ücretin dortte birini alıyoruz diger dortde ucu siz kendini bilmez kufuzbaz kaptanların maasina ekleniyor.yani bizim sayemizde maaslariniz yuksek alıyorsunuz.thy bizi sömürup size veriyor birde tantana ediyorsunuz.her kez haddini bilecek .bundan sonra ne kufur ne tehdit nede baski boyle hafif atlatilmaz bedeli ağır olur azdan az çoktan çok gider...
  • TGS personeline biraz çeki düzen vermeli. Konuşması bile anlaşılmayan, kabadayı gibi uçağa çıkan adamlar. Kimse görmüyor mu diyeceğim ama balık baştan kokmuş.
  • kaptanları taşeron yapın..

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Karaçi seferini yapacak uçağının kalkışından önce kaptan pilot ile harekat memuru kavga etti, uçak iki saat rötarlı kalktı.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul’dan Pakistas’ın Karaçi kentine gidecek uçağı sefere hazırlanırken önce kaptan pilot rahatsızlandı sonra yerine atanan pilot ile harekat memuru kavga etti. Uçuş iki saat rötarlı olarak gerçekleştirildi.

Dün yapılan TK708 sefer sayılı İstanbul-Karaçi uçağı sefere hazırlanırken uçağın mesul pilotu aniden rahatsızlandı. Bunun üzerine nöbetteki kaptan pilot Ü.D. uçuşa davet edildi. Uçağı teslim alan pilot Ü.D., uçuşta sayım sırasında bir yolcunun fazla olduğunun anlaşılması ve uçuşun gecikmesi üzerine sinirlendi.

Uçuş harekat memuru ile sözlü münakaşaya giren pilot Ü.D.’nin küfürlü konuşması üzerine harekat memuru ile pilot arasındaki tartışma büyüdü. Uçakta görevli diğer ekipler araya girdi ancak taraflar bir türlü sakinleşmedi. Bunun üzerine polis çağırıldı.

Polis tarafları ikna etti ve kavga tatlıya bağlandı. Uçak 2 saat 20 dakika gecikmeli de olsa Karaçi’ye hareket etti.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY pilotuyla harekat memuru kavga etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (308)

Kızkedi ~ 5 ay önce
Kaptanım yapmayın . Miyıvvvgg

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haddinizi Bilin ~ 5 ay önce
Biz harekatçı olarak çok yoğun çalışıyoruz çalıştırılıyoruz apronda iklim şartları ile mucadele ediyoruz şefinden mudurune kadar bu adamların tehditleri baskıları ile uğraşıyoruz hakettiğimiz ücretin dortte birini alıyoruz diger dortde ucu siz kendini bilmez kufuzbaz kaptanların maasina ekleniyor.yani bizim sayemizde maaslariniz yuksek alıyorsunuz.thy bizi sömürup size veriyor birde tantana ediyorsunuz.her kez haddini bilecek .bundan sonra ne kufur ne tehdit nede baski boyle hafif atlatilmaz bedeli ağır olur azdan az çoktan çok gider...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ruya ~ 5 ay önce
Sen ruya felan mi goruyorsun kardes ne ayaksin sen haklisin oncelikle senin haddini bilmen ve ogrenmen gerekiyor varos kardes seni cok basit ve ezik konusuyorsun egitim sart
TGS ~ 5 ay önce
TGS personeline biraz çeki düzen vermeli. Konuşması bile anlaşılmayan, kabadayı gibi uçağa çıkan adamlar. Kimse görmüyor mu diyeceğim ama balık baştan kokmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ordan ~ 5 ay önce
Senin anlayışın kıtsa biz ne yapalım Hepsi delikanlı çocuklar
taşeron kaptan ~ 5 ay önce
kaptanları taşeron yapın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000