22 Şubat 2013, Cuma 19:57:55

THY PERSONEL ARIYOR

Türk Hava Yolları (THY), internet sitesinden yaptığı duyuruda belirli birimlere personel alımı yapacağını duyurdu...
  • torpil cok basvurmayin ankarada dayiniz yoksa .
  • Her kul kendi rizkini yer ben taseron firmada calisiyordum disaridan unv okudum simdi hamdolsun 2binin uzerinde maasim var ev de aldim tokiden kardesimin egitim masraflarinida karsiliyorum rabbime hamdolsun
  • Bunlarin adaleti yok kardesim. Evrak kontrolune pilot olmayan 3 bademliyi koymuslar, ivir zivir eksik diye gozunun icine bakarak yalan soyluyorlar.
  • Boşuna ne THY nede TGS ilanlarına kimse bavurmasın..Alınacaklar zaten belli bunların hepsi FOR MA Lİ TE! milletin gururuyla oynayan bir firmaya dönmüştür THY artık..Görüşmeye çağırır sınavına sokar sonra da ne olumlu ne de olumsuz bir dönüş yapmaya tenezzül etmez..Yazık!

Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Yapılan duyuruda; Online pazarlama, bilgi teknolojileri, simülatör mühendisleri ve farklı birkaç birimde çalışacak personel arıyor. 

 THY'NİN KARİYER İLANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN 

THY PERSONEL ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

yorum yok ~ 7 ay önce
torpil cok basvurmayin ankarada dayiniz yoksa .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ugur ~ 2 yıl önce
Her kul kendi rizkini yer ben taseron firmada calisiyordum disaridan unv okudum simdi hamdolsun 2binin uzerinde maasim var ev de aldim tokiden kardesimin egitim masraflarinida karsiliyorum rabbime hamdolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalan ~ 2 yıl önce
Bunlarin adaleti yok kardesim. Evrak kontrolune pilot olmayan 3 bademliyi koymuslar, ivir zivir eksik diye gozunun icine bakarak yalan soyluyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kızgın ~ 2 yıl önce
Boşuna ne THY nede TGS ilanlarına kimse bavurmasın..Alınacaklar zaten belli bunların hepsi FOR MA Lİ TE! milletin gururuyla oynayan bir firmaya dönmüştür THY artık..Görüşmeye çağırır sınavına sokar sonra da ne olumlu ne de olumsuz bir dönüş yapmaya tenezzül etmez..Yazık!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000