05 Ocak 2017, Perşembe 11:13:29

THY o toplantıyı iptal etti

Türk Hava Yolları, 11 Ocak'ta Antalya'da yapılacak yönetim toplantısını iptal etti.
  • çok fazla uzman var, memurlarla aynı işi yapan uzmanlar daha fazla maaş alıyorlar, yazık günah bu paralara, uzman kadroları revize edilmeli şirketin selameti açısından. kimse işsiz kalmasın şirket içi bu tarz tedbirlerle zor günler atlatılır inşallah.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bizleri anadolu satış müdürleri ile karıştırmayın.Evet çok duyum alıyoruz satış müdürleri JETTA marka araçlarla hafta içi ailelerinin özel işlerine, hafta sonuda çocukları için çevredeki şehirleri gezmeleri, hatta aracı çocuklarına kullandırdıklarını sık sık duyuyoruz. Bunların araştırılarak tüm müdürlerin zan altında bırakılmaması gerekiyor.Her kes bir gün hesap verecek, dikkat edilmeli.
  • nihayet aklı başında bir karar alındı ilk defa bu savurganlığa bütçemi dayanır.

Türk Hava Yolları, 11-13 Ocak tarihleri arasında Antalya Titanic Otel'de yapılacak yönetim toplantısını iptal etti. Mevcut koşulları göz önünde bulundurarak iptal kararı alan THY'nin toplantıyı İstanbul'da bir otelde yapacağı öğrenildi.

Toplantının gününe ilişkin bir bilgi ise verilmedi.

THY, yaklaşık 700 yöneticinin katılımıyla 11-13 Ocak tarihleri arasında Antalya Titanic Otel'de yönetim toplantısı yapmayı planlıyordu.

Airporthaber.com

THY o toplantıyı iptal etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

öneri ~ 2 yıl önce
çok fazla uzman var, memurlarla aynı işi yapan uzmanlar daha fazla maaş alıyorlar, yazık günah bu paralara, uzman kadroları revize edilmeli şirketin selameti açısından. kimse işsiz kalmasın şirket içi bu tarz tedbirlerle zor günler atlatılır inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ervet ya ~ 2 yıl önce
nerenı salalrsan salla ya mudur ya uzman
ggggggg ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müdür'den ~ 2 yıl önce
Bizleri anadolu satış müdürleri ile karıştırmayın.Evet çok duyum alıyoruz satış müdürleri JETTA marka araçlarla hafta içi ailelerinin özel işlerine, hafta sonuda çocukları için çevredeki şehirleri gezmeleri, hatta aracı çocuklarına kullandırdıklarını sık sık duyuyoruz. Bunların araştırılarak tüm müdürlerin zan altında bırakılmaması gerekiyor.Her kes bir gün hesap verecek, dikkat edilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçek değil ~ 2 yıl önce
hangi müdürlere ne jettası veriliyor? jettalar bşk yardımcılaırna veriliyor neden böyle bi yalan söleme gereği duydun ki?
Yurtdısı ~ 2 yıl önce
Senınkıler daha goz onunde olmadıgın ıcın yapıyorlar.Ise gelenı mı var? Anadoluya laf soyleyene kadar Sepettekı curuk yumurtaları temızlemelısınız.
gerçek degil'e ~ 2 yıl önce
Sen hangi şirkettesin, yurtiçi satış müdürleri neye biniyor bir ara araştır sonra yorumyaz....
anadolu müdrlk. ~ 2 yıl önce
Benim çalıştığım müdürlükte olduğu gibi tüm Anadolu müdürlerinde jetta vardır , doğrudur.
serdarokthy ~ 2 yıl önce
nihayet aklı başında bir karar alındı ilk defa bu savurganlığa bütçemi dayanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000