26 Ekim 2015, Pazartesi 09:22:53

THY Miami hattını böyle açtı

Türk Hava Yolları'nın Miami seferleri dün itibariyle başladı.
  • her gun 300 miami yolcusu nerden bulacak thy. isi iyice abarttilar.
  • Ilker beyin hat açılışıyla ne ilgisi var. Niye orada? GM Yardımcısı Ahmet beyi anladık da, peki diğer iki GM yadımcısının orada ne işi var. THY yi boyle mi yoneteceksiniz beyler? Tebdili kıyafet de giymemişler. Miami'nin farkımı ? Fotoraflarda hep aynı grup 2li, 3lü veya 4lü dolaşıyorlar..
  • Miami seferi 2.gününde full e yakın uçtu lokal yolcu sayısı %35 civari ydi thy nin tüm abd uçuşları transit yolcular sebebiyle full e yakın ucuyor.özelikle yunanistan almanya fransa italya rusya ve İran dan transit yolcu alıyor. Eskiden daha lokal ağırlıklı hareket ettikleri için doluluk oranları istenilen seviyelerde değildi. Bu transit agi oldugu surece Mart ayında başlayacak olan Atlanta seferininde kalıcı olacağı kanaatindeyim.
  • Harikasiniz. Gögsüm kabariyor. Yakisiyor bu ülkeye, bu insana. Tebrikler...

Türk Hava Yolları'nın Miami seferleri dün itibariyle başladı.

ABD'deki 8. uçuş noktası olan Miami'ye daha önce de uçan ancak hattı kapatmak zorunda kalan THY, söz konusu hattı bir kez daha deneme kararı aldı.

Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'nın da katıldığı Miami seferleri ilk uçuşunda ilgiyle karşılanırken, Miami' de de hattın açılışına özel tören düzenlendi.

THY Miami'ye haftanın 7 günü karşılıklı olarak uçacak.THY Miami hattını böyle açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

bostonceltics ~ 3 yıl önce
her gun 300 miami yolcusu nerden bulacak thy. isi iyice abarttilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ne perhiz kardeş ~ 3 yıl önce
Ilker beyin hat açılışıyla ne ilgisi var. Niye orada? GM Yardımcısı Ahmet beyi anladık da, peki diğer iki GM yadımcısının orada ne işi var. THY yi boyle mi yoneteceksiniz beyler? Tebdili kıyafet de giymemişler. Miami'nin farkımı ? Fotoraflarda hep aynı grup 2li, 3lü veya 4lü dolaşıyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Miami ucusu ~ 3 yıl önce
Miami seferi 2.gününde full e yakın uçtu lokal yolcu sayısı %35 civari ydi thy nin tüm abd uçuşları transit yolcular sebebiyle full e yakın ucuyor.özelikle yunanistan almanya fransa italya rusya ve İran dan transit yolcu alıyor. Eskiden daha lokal ağırlıklı hareket ettikleri için doluluk oranları istenilen seviyelerde değildi. Bu transit agi oldugu surece Mart ayında başlayacak olan Atlanta seferininde kalıcı olacağı kanaatindeyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok iyi ~ 3 yıl önce
Harikasiniz. Gögsüm kabariyor. Yakisiyor bu ülkeye, bu insana. Tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000