15 Eylül 2017, Cuma 10:26:49

THY kabin memurluğu için sınav yapacak

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, THY tarafından okul mezunlarına kabin memurluğu için sınav yapılacağını duyurarak gerekli şartları sıraladı.
  • Fsm Vakif Univ. alimindan sonra THY host/hostes alimi ne zaman yapacak ? Yoksa sadece Fsm Vakif Univ. mezunlarimi alinacak bu yil ?
  • Dil sınavına girmek için mail attığımda Thy ile üniversitemizin anlaşması gereği SADECE Fatih vakıf üniversitesi mezunları host ve hostes olmak için girilecek dil sınavına girebilir diye cevap aldım. KUSURA BAKMAYINDA BABANIZIN ŞİRKETİ Mİ THY YANDAŞLARIN ÜNİ MEZUNLARINI ALIYORSUNUZ NEDEN SADECE FATİH VAKIF ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN OLMAK GEREKİYOR ? FATİH VAKIF ÜNİVERSİTESİ HER MEZUNUNA SEÇMELİ HAVACILIK DERSİ ALDIRIYORDA BİZİM Mİ HABERİMİZ YOK ?
  • Pre-intermediate seviyesinde geçer not 60 demek de nedir? Beginner olan bile girer. Sonra memnuniyet neden düşüyor diye düşünür dururlar...
  • Lise meZunu kabincileri işten çıkarın

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, THY tarafından okul mezunlarına kabin memurluğu için sınav yapılacağını duyurarak gerekli şartları sıraladı.

İşte THY sınavına girebilmek için gerekli şartlar:

Değerli Mezunumuz,

THY Kabin Memurluğu için Üniversitemiz Mezunlarının Değerlendirmesi kapsamında THY tarafından 18-19 Ekim 2017 Çarşamba-Perşembe günleri sınavlar yapılması planlanmaktadır.
THY’den Sınavlara katılacak olan kişilerin listesinin Üniversitemiz tarafından belirlenmesi istenmiştir.
Bu amaçla okulumuz listesinde olacak öğrencilerin aşağıdaki şartlara sahip olması istenmektedir;

1)TC Vatandaşı olmak
2)Doğum tarihlerinin 01.01.1987 - 31.12.1997 aralığında olması
3)Üniversite'de disiplin cezası almamış olmak
4)Hava yollarının istediği boy ve kilo oranına sahip olmak
5)Üniversitemiz tarafından 19.09.2017 tarihinde saat 11:00’de yapılacak İngilizce seviye belirleme sınavından 60 almak
Yukarıda ki ilk dört şarta sahip olup THY Kabin memurluğu sınavına girmek isteyen mezunlarımızın 19.09.2017 tarihinde saat 11:00'de yapılacak İngilizce değerlendirme sınavına girmek istediklerini 18.09.2017 tarihine kadar myo@fsm.edu.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

Not 1: Gerekli olduğu durumlarda üniversitemizin 4213 dahilisi ile görüşülebilir.
Not 2: İngilizce sınavı Pre-intermadiate düzeyinde ve 75 dakika sürecektir. Geçer not 60 olacak ve sonuçlar 20.09.2017 tarihinde açıklanacaktır.

THY kabin memurluğu için sınav yapacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

ozge ~ 9 ay önce
Fsm Vakif Univ. alimindan sonra THY host/hostes alimi ne zaman yapacak ? Yoksa sadece Fsm Vakif Univ. mezunlarimi alinacak bu yil ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peşkeş ~ 9 ay önce
Dil sınavına girmek için mail attığımda Thy ile üniversitemizin anlaşması gereği SADECE Fatih vakıf üniversitesi mezunları host ve hostes olmak için girilecek dil sınavına girebilir diye cevap aldım. KUSURA BAKMAYINDA BABANIZIN ŞİRKETİ Mİ THY YANDAŞLARIN ÜNİ MEZUNLARINI ALIYORSUNUZ NEDEN SADECE FATİH VAKIF ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN OLMAK GEREKİYOR ? FATİH VAKIF ÜNİVERSİTESİ HER MEZUNUNA SEÇMELİ HAVACILIK DERSİ ALDIRIYORDA BİZİM Mİ HABERİMİZ YOK ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
buggy ~ 10 ay önce
Pre-intermediate seviyesinde geçer not 60 demek de nedir? Beginner olan bile girer. Sonra memnuniyet neden düşüyor diye düşünür dururlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 10 ay önce
Lise meZunu kabincileri işten çıkarın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yplt ~ 10 ay önce
Sen lise mezunlarının

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000