06 Ekim 2017, Cuma 13:19:40

THY fuar sponsoru oldu

İstanbul’da 29 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek WORLD MILL TECH 2018 - Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı’nın Resmi Hava Yolu, THY oldu.
  • Doymadınız inanamıyorum. Her seferinde zam Zam zam
  • Her geçen yıl vergiler artıyor tek yerinde kalan bizim maaş. Migrostan bim e düştük yakında mahalle bakkalından veresiye alacağız
  • Böyle yönetim ..dağıt nasilsa senin paran değil. .başka da birşey bilmezsin zavallı komik adam.cımbızla kaş almaya benzemez dikkat et..
  • Ilk once milletin hakkini ver , ondan sonra saga sola para dagit. En az 1 yillik maas zammimiz iceride.

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Değirmen ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMÜD) işbirliği ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF), Türkiye Yem Sanayicileri Birliği (TÜRKİYEM-BİR), Uluslararası Hububat Bilimi ve Teknolojisi Birliği (International Association for Cereal Science and Technology - ICC) desteği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’da 29 Mart – 1 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek WORLD MILL TECH 2018 - Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı’nın Resmi Hava Yolu, THY oldu.

THY Resmi Hava Yolu etkinliği kapsamında, World Mill Tech 2018 Fuarı için seyahat edecek konuşmacı, delege, ziyaretçi, katılımcı ve eşlik edenlere özel, belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunulacak.

İstanbul varışlı iç hat uçuşlarında 28 Mart – 2 Nisan 2018 tarihleri arasında uygulanacak bu indirim, etkinlik kodu ile birlikte katılım belgesi / davetiye vb. dokümanın biletlemenin yapılacağı satış ofisi veya acenteye beyan edilmesi halinde geçerli olacak.

WORLD MILL TECH 2018 Fuarı’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında indirimli ücretlerden yararlanabilmek için; https://www4.thy.com/TKC adresinin ziyaret edilmesi ve delege sekmesinde “001TKN18” no’lu etkinlik kodunun kullanılması gerekiyor.

THY fuar sponsoru oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Doyamadınız ~ 9 ay önce
Doymadınız inanamıyorum. Her seferinde zam Zam zam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzman ~ 9 ay önce
Her geçen yıl vergiler artıyor tek yerinde kalan bizim maaş. Migrostan bim e düştük yakında mahalle bakkalından veresiye alacağız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik adam ~ 9 ay önce
Böyle yönetim ..dağıt nasilsa senin paran değil. .başka da birşey bilmezsin zavallı komik adam.cımbızla kaş almaya benzemez dikkat et..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayip ~ 9 ay önce
Ilk once milletin hakkini ver , ondan sonra saga sola para dagit. En az 1 yillik maas zammimiz iceride.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000