10 Ağustos 2018, Cuma 14:29:21

THY Arnavut pilotları eğitecek

Arnavutluk Havayolları Air Albania’ya ortak olan Türk Hava Yolları, 300 Arnavut pilotu eğitim için İstanbul’a getirecek.
  • Önümüzdeki 2 ile 4 yıl arasında pilot olmak risklimidir ? İhtiyaç ne durumdadır ? Sektör doymuşmudur ?
  • Amatör zihniyetini kaybetmemiş , bürokratik engellere ve pilot adaylarına USD-EURO gözüyle bakanlara haddini bildirebilecek arkadaşlarımızın havacılık eğitiminin her alanında göreve gelmesi gerekmektedir..Fakat buna izin verecek zihniyete sahip babayiğit şirket sahibi ve yönetici yok arkadaşlar..Ego tavan yapmış durumda herkesimde..Bizler 28 yıl önce bu özellikteki uçuş öğretmeninlerinden ders almıştık..Malesef artık bitti..USD ve EURO zihniyeti amatör ruhu bitirdi..Eğitim kalitesi ve seviyesi düştü ..Mezunlardan görüyorum..Çok üzülüyoruz..Ve saygı da kalmadı..Yorumlardan izliyorum ve görüyorum ki kimsenin birbirine saygısı yok..Cockpit-cabin- teknik dalıyor birbirine..Arkadaşlar birbirinize olan saygınızı terk etmeyin ve ettirmeyin..Brövelerinizin değerini bilin..Ben ve benim gibi düşünen inanın çok kaptan arkadaşım var..Sizler kendinizi herşeye rağmen çok iyi yetiştirmeye çalışın..Sektörün dinamik ve gerçek havacılık sevgisine sahip , iradesini kaybetmemiş insanlara. İhtiyacı var..Biz eğitimdeki ve yeni lisans sahibi arkadaşlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz..Her şey para değil bunu asla unutmayın..Amatör zihniyetinizi asla kaybetmeyin..Emniyetli uçuşlar dilerim..
  • Bir calisan olark artik guven duymadigim sirkettir
  • projenin basindaki arkadas tam bir caylak , eline yuzune bulastirmazsa sasiririm.

Arnavutluk Havayolları Air Albania’ya ortak olan Türk Hava Yolları, 300 Arnavut pilotu eğitim için İstanbul’a getirecek.

Türk Hava Yolları, Air Albania’da görev yapan pilotlara İstanbul’da tip ve tip dönüştürme eğitimi verecek.

31 Ağustos’ta İstanbul-Tiran arasında seferlere başlayacak olan Air Albania şirketine iki adet Airbus 319 tipi uçak kiralayan THY, havayolunda görevli pilotların eğitimlerini üstlenecek.

Air Albania’da uçan yaklaşık 300 civarında pilot önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelerek eğitimlere başlayacak.

Pilotlar, tip ve dönüşüm eğitimlerini THY’nin İstanbul Florya’da bulunan merkezinde alacak.

THY geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla yüzde 51'i Arnavutluk Ekonomi ve Turizm Bakanlığı'na ait Albcontrol'de olan Air Albania’dan  yüzde 49'u satın almıştı.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY Arnavut pilotları eğitecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Bilirkişler tavsiyede bulunursa sevinirim .. ~ 8 gün önce
Önümüzdeki 2 ile 4 yıl arasında pilot olmak risklimidir ? İhtiyaç ne durumdadır ? Sektör doymuşmudur ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kur ~ 7 gün önce
Kurlardan senin haberin var mı ya da zengin misin?
737 ~ 8 gün önce
Amatör zihniyetini kaybetmemiş , bürokratik engellere ve pilot adaylarına USD-EURO gözüyle bakanlara haddini bildirebilecek arkadaşlarımızın havacılık eğitiminin her alanında göreve gelmesi gerekmektedir..Fakat buna izin verecek zihniyete sahip babayiğit şirket sahibi ve yönetici yok arkadaşlar..Ego tavan yapmış durumda herkesimde..Bizler 28 yıl önce bu özellikteki uçuş öğretmeninlerinden ders almıştık..Malesef artık bitti..USD ve EURO zihniyeti amatör ruhu bitirdi..Eğitim kalitesi ve seviyesi düştü ..Mezunlardan görüyorum..Çok üzülüyoruz..Ve saygı da kalmadı..Yorumlardan izliyorum ve görüyorum ki kimsenin birbirine saygısı yok..Cockpit-cabin- teknik dalıyor birbirine..Arkadaşlar birbirinize olan saygınızı terk etmeyin ve ettirmeyin..Brövelerinizin değerini bilin..Ben ve benim gibi düşünen inanın çok kaptan arkadaşım var..Sizler kendinizi herşeye rağmen çok iyi yetiştirmeye çalışın..Sektörün dinamik ve gerçek havacılık sevgisine sahip , iradesini kaybetmemiş insanlara. İhtiyacı var..Biz eğitimdeki ve yeni lisans sahibi arkadaşlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz..Her şey para değil bunu asla unutmayın..Amatör zihniyetinizi asla kaybetmeyin..Emniyetli uçuşlar dilerim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Guvenilmez ~ 9 gün önce
Bir calisan olark artik guven duymadigim sirkettir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinan ~ 9 gün önce
projenin basindaki arkadas tam bir caylak , eline yuzune bulastirmazsa sasiririm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dilek ~ 8 gün önce
Evet o arkadaşın üstün başarıları herkesin malumu! bildigim kadariyla daha önce müdürlük yaptığı bir İskandinav ülkesinde Başkan yardımcısı ile beraber her türlü haltı yemiş..neyse efendiler işte bunun ensesi hayli kalın ki yediği haltlara rağmen ekose ceketiyle birlikte Arnavutluk’a transfer olmuş.ilahi komedya diyorum susuyorum.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000