27 Ekim 2017, Cuma 12:21:05

THY araçları renk değiştirdi

Türk Hava Yolları, Business Class yolcuları taşıma amacıyla kullandığı cobus ile midibüslerin renklerini değiştirdi.
  • Yakın zamanda en fazla hasarlı kazalara bu aletlerin neden olacağını görürsünüz. HAvalimanında kullanılacak en son ren Siyahtır. HAvalimanı var olan yapısı nedeniyle zaten gri ve koyu renk yoğun bir alandır. ayrıca ışığı yansıtmayıp soğuran bir rengin seçilmesi diğer sürücülerin aracı görmeleri olumsuz etkileyecektir. Ayrıca yazın ve güneşli havalarda zaten soğutması problem olan otobusler hamama dönecektir.
  • THY nin en büyük eksiği bilgi. Ve de dünya literatürü. Siyah renk otobüsün vereceği zararın farkında mısınız ? insan biraz araştırmaz mı ? Böyle şey olur mu ? Kurtulun artık şu arap gibi düşünmekten ne olur.
  • her zaman olduğu gibi uçuş güvenliği ön planda. zaten doğru düzgün kullanmıyorlar. ucagın altında kalacak bir gün bir tanesi. siyah ve görünürlük? yani karadeniz fıkrası gibi veya gündüz feneri dedikleri olaydan esinlenmişler galiba
  • hiçbir şekilde bu otobüsler tahsis edilmiyor. 300 küsür yolcu tıkış tıkış 2 otobüse bindiriliyor.

Türk Hava Yolları, yolcularına sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla cobus ve midibüslerini yeniledi.

Atatürk Havalimanı'nda hizmet veren 4 adet cobus ile 21 adet midibüs daha fark edilebilir olmaları için yeni renklerine boyandı.

Konu hakkında sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Business Class yolcularımız için otobüsleri Atatürk Havalimanı'nda daha görünür hale getirdik" dedi.

İşte THY'nin yeni renklerine bürünen o aracı:

 

THY araçları renk değiştirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

siyah mı? ~ 9 ay önce
Yakın zamanda en fazla hasarlı kazalara bu aletlerin neden olacağını görürsünüz. HAvalimanında kullanılacak en son ren Siyahtır. HAvalimanı var olan yapısı nedeniyle zaten gri ve koyu renk yoğun bir alandır. ayrıca ışığı yansıtmayıp soğuran bir rengin seçilmesi diğer sürücülerin aracı görmeleri olumsuz etkileyecektir. Ayrıca yazın ve güneşli havalarda zaten soğutması problem olan otobusler hamama dönecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Renk ~ 9 ay önce
THY nin en büyük eksiği bilgi. Ve de dünya literatürü. Siyah renk otobüsün vereceği zararın farkında mısınız ? insan biraz araştırmaz mı ? Böyle şey olur mu ? Kurtulun artık şu arap gibi düşünmekten ne olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zeka? ~ 9 ay önce
her zaman olduğu gibi uçuş güvenliği ön planda. zaten doğru düzgün kullanmıyorlar. ucagın altında kalacak bir gün bir tanesi. siyah ve görünürlük? yani karadeniz fıkrası gibi veya gündüz feneri dedikleri olaydan esinlenmişler galiba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK81 ve TK1 ~ 9 ay önce
hiçbir şekilde bu otobüsler tahsis edilmiyor. 300 küsür yolcu tıkış tıkış 2 otobüse bindiriliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000