12 Mayıs 2015, Salı 13:26:33

THY A330'LARA KAVUŞTU

Türk Hava Yolları, Afriqiyah Havayolları'ndan kiralama kararı aldığı 2 adet A330 tipi uçağı İstanbul'a getirdi.
  • Bilip bilmeden, araştırmak zahmetine dahi girmeden konu komşudan duyduklarınızı buraya YORUM diye yazıyorsunuz ya; ben ne diyeyim???-:((( Söz konusu o "8 yaşındaki" uçaklar THY'nin Afriqiyah Havayollarından (Libya olayları nedeniyle havayolu çalışamıyor, bu uçakları satın almış ama sefere bile koyamamış, uçaklar zannederim İspanya ya da Fransa'da "depolanmış"...) 8 (yazyıla: SEKİZ!!!) yıllığına kiralanmış, yaşları 1-1.5 yıl arasında olan uçaklardır (2 adet kiralanmıştır...). Bana inanmayanlar, gitsinler de planespotters.net'den baksınlar. Tabi biraz İngilizce'nizin de olması gerekiyor!...
  • Nasıl 8 yaşındaymış, 8 sene parkta bekletilmiş!!!!!Arkadaş üçak 8 seneliğine kiralanmiş.KİİİRAAAALAAANMIŞ....8,SEKİİZ!!!!!
  • Yeni ucak 8 yildir parkta bekliyor. Kimyadan biraz anlayan birisi bu ucaklarin sifir degil 8 yillik oldugu sonucuna varir. Ayrica kullanilan ucak bazen 8 yildir parkta bekletilen ucaktan daha iyi durumdadir. Niye diger sirketler kiralamadi da THY kiraliyor bunlari o kadar iyi de?
  • E napalim kardesim..desenfekte edelim deyince kabahatli olduk..malaria bilmem ne bir sürü hastalık afrikadan geliyo yalanmı ?? Benimle bi zenci çalışıyor iş yerinde . Afrika togo'dan ..adam pis kokuyor baya ..benmi suçluyum ? Gitsin yıkansın deo kullansın ..hangi çağdayız ??? yok neyimiş ırkçıymışız...

Türk Hava Yolları, Afriqiyah Havayolları'ndan kiralama kararı aldığı 2 adet A330 tipi uçağı İstanbul'a getirdi. 8 yıllığına kiralanan uçaklar, teknik kontrollerden geçirildi.

Libya'da yaşanan karışıklıklar nedeniyle sipariş ettiği iki A330 tipi uçağını bir türlü teslim alamayan şirket, kiralama kararı alınca uçaklara THY talip olmuştu.

Söz konusu uçakların İstanbul'a geldiği ve teknik kontrollerden geçirildiği öğrenildi.

Uçakların kısa bir süre içerisinde seferlere başlayacağı kaydedildi.

THY A330'LARA KAVUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

mafaky ~ 3 yıl önce
Bilip bilmeden, araştırmak zahmetine dahi girmeden konu komşudan duyduklarınızı buraya YORUM diye yazıyorsunuz ya; ben ne diyeyim???-:((( Söz konusu o "8 yaşındaki" uçaklar THY'nin Afriqiyah Havayollarından (Libya olayları nedeniyle havayolu çalışamıyor, bu uçakları satın almış ama sefere bile koyamamış, uçaklar zannederim İspanya ya da Fransa'da "depolanmış"...) 8 (yazyıla: SEKİZ!!!) yıllığına kiralanmış, yaşları 1-1.5 yıl arasında olan uçaklardır (2 adet kiralanmıştır...). Bana inanmayanlar, gitsinler de planespotters.net'den baksınlar. Tabi biraz İngilizce'nizin de olması gerekiyor!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Nasıl 8 yaşındaymış, 8 sene parkta bekletilmiş!!!!!Arkadaş üçak 8 seneliğine kiralanmiş.KİİİRAAAALAAANMIŞ....8,SEKİİZ!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeniymis ~ 3 yıl önce
Yeni ucak 8 yildir parkta bekliyor. Kimyadan biraz anlayan birisi bu ucaklarin sifir degil 8 yillik oldugu sonucuna varir. Ayrica kullanilan ucak bazen 8 yildir parkta bekletilen ucaktan daha iyi durumdadir. Niye diger sirketler kiralamadi da THY kiraliyor bunlari o kadar iyi de?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakan ~ 3 yıl önce
E napalim kardesim..desenfekte edelim deyince kabahatli olduk..malaria bilmem ne bir sürü hastalık afrikadan geliyo yalanmı ?? Benimle bi zenci çalışıyor iş yerinde . Afrika togo'dan ..adam pis kokuyor baya ..benmi suçluyum ? Gitsin yıkansın deo kullansın ..hangi çağdayız ??? yok neyimiş ırkçıymışız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000