10 Temmuz 2015, Cuma 08:12:17

Thomson uçağında türbülans paniği

328 yolcusu ve 10 mürettebatıyla Manchester'dan Kıbrıs'a giden uçağın türbülansa girmesi sonucu 4 kabin memur yaralandı.
  • Dispatch/pilot: olur boyle seyler de de diyorum cunku dispatch in haberi yokmus cat ten galiba olur olur daha beteri olmasinda zamaninda biz yollasak boyle ucagi olay olurdu neyse gozumuz cikardi swc lere bakarken iyi ucuslar olsun.
  • Hatayı düzelttirdiğim halde bir teşekkür etmediniz. Bu saat olmuş halen bekliyorum sayın editör
  • Hep kmlar yaralaniyorlar, yolculara sanki birsey olmuyo
  • Atlas Jet veya PGS Kibris uzerinden hub kurmalilar, THY bunu artik siyasi sebeplerden yapamaz, Rusya ve Ingiltere pazarinda rakip olunabilir

328 yolcusu ve 10 mürettebatıyla İngiltere-Manchester’dan havalanan ve Larnaka’ya gitmekte olan İngiliz Thomson havayolları şirketine ait uçağın, türbülansa girmesi sonucu 4 kabin görevlisi, kabinin tabanına ve tavanına çarparak yaralandı.

Rum radyosu “korku” seferinin ardından Larnaka Rum Genel Hastanesi’ne kaldırılan 4 kabin görevlisinden ikisinin ayakta tedavi edildiğini, beli ve kalçası kırılan diğer ikisinin de tedavi altına alındığını duyurdu. (Gündemkıbrıs)

Thomson uçağında türbülans paniği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Dispatch/pilot: olur boyle seyler de de diyorum cunku dispatch in haberi yokmus cat ten galiba olur olur daha beteri olmasinda zamaninda biz yollasak boyle ucagi olay olurdu neyse gozumuz cikardi swc lere bakarken iyi ucuslar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAİLE ALINAN ~ 3 yıl önce
Hatayı düzelttirdiğim halde bir teşekkür etmediniz. Bu saat olmuş halen bekliyorum sayın editör

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hala mı? ~ 3 yıl önce
Şu an sabahın 03:18'i. Hala beklemeye devam ediyor musun :)
Gc ~ 3 yıl önce
Hep kmlar yaralaniyorlar, yolculara sanki birsey olmuyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kibristan ~ 3 yıl önce
Atlas Jet veya PGS Kibris uzerinden hub kurmalilar, THY bunu artik siyasi sebeplerden yapamaz, Rusya ve Ingiltere pazarinda rakip olunabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000