16 Temmuz 2014, Çarşamba 08:16:12

THOMAS COOK DALAMAN'A ÇIKARMA YAPACAK

Thomas Cook, filosuna ekleyeceği dördüncü uçağı ile 2015 yaz sezonunda İngiltere'nin Birmingham kentinden Dalaman'a günlük seferler düzenlemeye başlayacak.
  • HAMDİ BEY İ UNUTMAMAK LAZIM DUAYEN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM TURİZME FAYDA BÖYLE OLUR
  • 4 uçak sadece 1destinasyon için. Yoksa oldukça geniş bir uçak filosu var thomas cookun.Ayrica thomas cook skandinavia ve belgium almanyada condorda thomas grubuna dahil. 47bin koltuk kapasitesi normal
  • filosunda 4 uçak varsa 47.000 koltuk nasıl oluyor? yanlış yazılmış sanırım.

Thomas Cook, önümüzdeki yaz sezonu İngiltere'nin Birmingham şehrinden Dalaman'a günlük seferler gerçekleştirebilmek için filosuna dördüncü uçağını ekleyecek. Şirket filosunda bulunan 3 adet Boeing 757 uçağını, 3 adet Airbus A321 ile değiştireceğini ve dördüncü uçağının da Airbus A320 olacağını açıkladı. Thomas Cook'un filosuna eklenen yeni uçaklar ile koltuk kapasitesinin 47 bine çıkacağı belirtildi.

Thomas Cook, Dalaman'ın yanı sıra Birmingham'dan Yunanistan'da bulunan Midilli adası ve Kalamata ile Tunus'da bulunan Cerbe Adası'na yeni seferler düzenleyecek. Şirketin ayrıca Bodrum, Antalya ve İzmir seferlerini arttırmayı planladığı belirtildi.

THOMAS COOK DALAMAN'A ÇIKARMA YAPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

HELAL ~ 4 yıl önce
HAMDİ BEY İ UNUTMAMAK LAZIM DUAYEN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM TURİZME FAYDA BÖYLE OLUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
halil ~ 4 yıl önce
4 uçak sadece 1destinasyon için. Yoksa oldukça geniş bir uçak filosu var thomas cookun.Ayrica thomas cook skandinavia ve belgium almanyada condorda thomas grubuna dahil. 47bin koltuk kapasitesi normal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 4 yıl önce
filosunda 4 uçak varsa 47.000 koltuk nasıl oluyor? yanlış yazılmış sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1047 ~ 4 yıl önce
bence 1,047 denmek isteniyor. oruç halidir :)
acaba? ~ 4 yıl önce
belki de thomas cook'un 4 uçakla bütün sezonda sunduğu toplam koltuk sayısı yazılmış olabilir. ( 321lerin ve 320nin yolcu sayısı toplamı x dalamana sefer yaptığı gün sayısı ) bir tahmin sadece..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000