20 Nisan 2015, Pazartesi 08:17:29

THK KASTAMONU'DA UÇACAK

Türk Hava Kurumu, eğitim uçuşlarını Kastamonu Havalimanında yapacak.
  • tuada paramızla rezil ettiniz . hala kalkmış kastamonuda uçacak diyorsunuz. bizim uçuşlarımızı niye kestiniz? met ne zaman uygun olsa bir mazeret buluyorlar, karda kışta çorluya götürüp, hava kötü biz napalım diyolar. öğrencisiyle dalga geçen başka hiçbir yer olamaz böyle. genel başkanın istanbula gelmesini burada öğrencilerle tek tek konuşmasını istiyoruz. şikayetlerimiz ciddiye alınmıyor.
  • giray gurur yap biraz ve ver istifanı yoksa istifa edemeden yollaycak baskan abi seni
  • Anlaşılan yeni başkan foss çıkmış.
  • Yonetim degisiyor okey yaaani bize sinifta "pâğdinnn" diyen ve "proğram" yazan bas yar dersi ogretmeni de degisiyor mu ajdgfgsjka neyse gitmeden sınıfta yangın tüpü hortumuyla napilacagini da gösterdi bak lazim olacak tk da :)))

Türk Hava Kurumu, eğitim uçuşlarını Kastamonu Havalimanında yapacak.

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri (DHMİ) Kastamonu Havalimanı Müdürlüğü ile Türk Hava Kurumu (THK) Uçuş Akademisi arasında Kastamonu Havalimanının eğitim uçuşları için kullanılmasına dair protokol imzalandı.

Protokol kapsamında, THK Uçuş Akademisine ait hava araçları, eğitim uçuşlarını Kastamonu Havalimanı’nda gerçekleştirecek.
THK Uçuş Akademisi Genel Müdürü A. Giray Hürgezen, Kastamonu Havalimanı Müdürü Mustafa Konca ve Hava Trafik Kontrolörü Yasin İnce arasında 17 Nisan Cuma günü imzalanan protokol, bu tarihten itibaren yürürlüğe girdi.

 

THK KASTAMONU'DA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

ogrenci ~ 3 yıl önce
tuada paramızla rezil ettiniz . hala kalkmış kastamonuda uçacak diyorsunuz. bizim uçuşlarımızı niye kestiniz? met ne zaman uygun olsa bir mazeret buluyorlar, karda kışta çorluya götürüp, hava kötü biz napalım diyolar. öğrencisiyle dalga geçen başka hiçbir yer olamaz böyle. genel başkanın istanbula gelmesini burada öğrencilerle tek tek konuşmasını istiyoruz. şikayetlerimiz ciddiye alınmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilenbiri ~ 3 yıl önce
giray gurur yap biraz ve ver istifanı yoksa istifa edemeden yollaycak baskan abi seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GİRAY ~ 3 yıl önce
NE ZAMAN GİDECEKSİN GİRAY? MAHFETTIN TUAYI
havacı ~ 3 yıl önce
Anlaşılan yeni başkan foss çıkmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
changess ciss ~ 3 yıl önce
Yonetim degisiyor okey yaaani bize sinifta "pâğdinnn" diyen ve "proğram" yazan bas yar dersi ogretmeni de degisiyor mu ajdgfgsjka neyse gitmeden sınıfta yangın tüpü hortumuyla napilacagini da gösterdi bak lazim olacak tk da :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000