31 Temmuz 2017, Pazartesi 18:13:43

PTT ile THK Üniversitesi arasında işbirliği

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ile Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
  • Paşanız üniversitenin A6'sı ile fink atsın, şubeler cigerci kedisi ve hatta dilenci gibi kapı ağızlarında deri dilensin, birileri har vurup harman savursun, odeo banktan 50 milyon liralık bir kredi borcu daha bir tarafınızla irtibatlansın, ihtiyar askerler her yerine yuvalansın ve siz hala THK THK THK deyin. THK kadar başınıza taş düşsün. Türkiye'nin şuanda en gereksiz organizasyonu. Kapansa da millet rahat bir nefes alsa.
  • Akın Öztürk kurtaracaktı ya hani sizi :) Aaa bak fetöcü çıktı. Ama siz hala yerinizde duruyorsunuz. Kimler tarafından korunuyorsunuz?
  • gokce pilotları şuraya yorum yapmaktan bile çekiniyorsunuz beğenemiyorsunuz bile yada bu halinize ilgisizsiniz herhal
  • Albay emeklisi ve general emeklisi abiler. Mangal kül bırakmazsınız ama şu devrelerinizin haline bir bakın. Herkes sözde milliyetçi ve vatansever. Sizi kim, ne için eğitti harbiden anlamak zor. Bu adam ve bunun gibiler hep istisna mı şimdi? Bir söyleyin içinizde adam gibi adam var mı? Yazıklar olsun size. Ülkenin başına açmadık iş bırakmadınız. Tüh kalıbınıza....

Protokolün imzalanması dolayısıyla rektörlükte tören düzenlendi. Protokole, THK Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Kürşat Atılgan ile PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik imza koydu.

Protokolle, Türkiye'de ilk kez bir üniversite kampüsünde "PTT Kafe" açılacak, personel ve öğrenciler PTT hizmetlerinden indirimli yararlanacak.

Atılgan, iş birliğinden memnuniyetini belirterek "İki güzide kurum arasında daha da büyük işler yapmak için karşılıklı araştıracağız. İnşallah güzel şeyler olacak." dedi. Bozgeyik ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek, anlaşmanın iki kurum arasında sinerji oluşturacağını söyledi. 

PTT ile THK Üniversitesi arasında işbirliği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

işin doğrusu ~ 10 ay önce
Paşanız üniversitenin A6'sı ile fink atsın, şubeler cigerci kedisi ve hatta dilenci gibi kapı ağızlarında deri dilensin, birileri har vurup harman savursun, odeo banktan 50 milyon liralık bir kredi borcu daha bir tarafınızla irtibatlansın, ihtiyar askerler her yerine yuvalansın ve siz hala THK THK THK deyin. THK kadar başınıza taş düşsün. Türkiye'nin şuanda en gereksiz organizasyonu. Kapansa da millet rahat bir nefes alsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akın ~ 10 ay önce
Akın Öztürk kurtaracaktı ya hani sizi :) Aaa bak fetöcü çıktı. Ama siz hala yerinizde duruyorsunuz. Kimler tarafından korunuyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gok ~ 11 ay önce
gokce pilotları şuraya yorum yapmaktan bile çekiniyorsunuz beğenemiyorsunuz bile yada bu halinize ilgisizsiniz herhal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asker abişler ~ 11 ay önce
Albay emeklisi ve general emeklisi abiler. Mangal kül bırakmazsınız ama şu devrelerinizin haline bir bakın. Herkes sözde milliyetçi ve vatansever. Sizi kim, ne için eğitti harbiden anlamak zor. Bu adam ve bunun gibiler hep istisna mı şimdi? Bir söyleyin içinizde adam gibi adam var mı? Yazıklar olsun size. Ülkenin başına açmadık iş bırakmadınız. Tüh kalıbınıza....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000