30 Haziran 2015, Salı 08:09:36

THK geleceğin pilotlarını yetiştiriyor

Türk Hava Kurumu (THK) Köyceğiz Şube Başkanı Meral Gümüş, toplanılan fitre, zekat ve bağışlar ile yapılan hizmetleri anlatarak vatandaşlardan destek istedi.
  • köyceğiz başkanı m.gümüş toplanan paradan yüzde kaç alıyosunuz onu bir açıklayın.
  • o çocukları cicili bicili giydirip kandırıyonuz.uzaya filanmı gidecekler.Nasa şubemi açtı?kimin gözünü boyuyonuz.gerçekci olun.garipler gidip ders yapsınlar piot yapıcaz diye kandırıyosunuz .
  • Eskiden di o. Millet gözünü açtı. Memur maaşının 4-5 katını alın bi de para dilenin. Yok ya. Biz verelim size zarf siz bize para verin.
  • Ciddi miktarda para bağışı yapıcaktım, ama bu yolsuzluk soruşturması daha sona ermediği için mehmetçik vakfına verdim, inş seneye thk na.vereceğim! Sebeb; osman yıldırım ve hala kurumda çalışan elçileri....

Türk Hava Kurumu (THK) Köyceğiz Şube Başkanı Meral Gümüş, toplanılan fitre, zekat ve bağışlar ile yapılan hizmetleri anlatarak vatandaşlardan destek istedi.

Köyceğiz Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Meral Gümüş, yaptığı açıklamada, "Türk Hava Kurumu olarak yapılan fitre, zekat ve bağışlar ile Yüreklerimizi yakan orman yangınlarını söndürmek için yeni aldığımız yangın söndürme helikopterleri ve uçakları ile Avrupa ve Asya’nın en güçlü yangın söndürme uçak filosuna sahip olduk, her geçen gün büyüyen bugün 3 bin 600 öğrenci ile ülkemizin ilk Havacılık ve Uzay Üniversitesi olan T.H.K. Üniversitesinde geleceğimizin uçak mühendisleri, pilotları, uzay adamlarına büyük oranda burslu olarak eğitim veriyoruz, Türk Hava Yollarına pilot yetiştiriyoruz, havadan zirai ilaçlama yapıyoruz, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Paraşütçülerine eğitim veriyoruz, Harp okulu öğrencilerine Planör uçuşu eğitimi veriyoruz ve binlerce gencimize ücretsiz havacılık kurslarI düzenliyoruz, yeni aldığımız eğitim uçaklarımızla pilotaj eğitimleri veriyoruz, Eskişehir-İnönü, Antalya-Karain ve Erzincan Eğitim tesislerimizde her yıl 300 bin gencimize yemek ve konaklama dahil ücretsiz havacılık eğitim kursları veriyoruz, Hava Ambulans Uçak ve Helikopterlerimiz ile yaralı ve organ nakil taşımacılığı yapıyoruz, Defter, kalem, boyama kitabı ve boya kalemleri ile İlköğretim öğrencilerine kırtasiye yardımı yapıyoruz, Şehit ve Gazi çocuklarına tam burslu eğitim veriyoruz" dedi.

"TÜRK HAVACILIĞININ GELİŞİMİ İÇİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ"

Meral Gümüş, sözlerini şöyle tamamladı: "Her yıl olduğu gibi bu yıl da havacılığımızın gelişmesine katkıda bulunmak isteyen, tüm bu faaliyetlerde benim de katkım bulunsun diyen herkesin fitre, zekât ve bağış yardımlarını bekliyoruz. Fitrelerini kurumumuza vermek isteyen vatandaşlarımız, fitre zarflarımızı muhtarlarımızdan, genç kanatlar topluluğu üyelerimizden yahut bizzat şubelerimize gelerek temin edebilirler. Sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve huzur içinde nice bayramlara ulaşmanız dileğiyle, huzurlu, güzel Ramazanlar dilerim’’

THK geleceğin pilotlarını yetiştiriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

battal gazi ~ 3 yıl önce
köyceğiz başkanı m.gümüş toplanan paradan yüzde kaç alıyosunuz onu bir açıklayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayıp ~ 3 yıl önce
o çocukları cicili bicili giydirip kandırıyonuz.uzaya filanmı gidecekler.Nasa şubemi açtı?kimin gözünü boyuyonuz.gerçekci olun.garipler gidip ders yapsınlar piot yapıcaz diye kandırıyosunuz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçti borun pazarı sür eşşeği niğdeye ~ 3 yıl önce
Eskiden di o. Millet gözünü açtı. Memur maaşının 4-5 katını alın bi de para dilenin. Yok ya. Biz verelim size zarf siz bize para verin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F.O ~ 3 yıl önce
Ciddi miktarda para bağışı yapıcaktım, ama bu yolsuzluk soruşturması daha sona ermediği için mehmetçik vakfına verdim, inş seneye thk na.vereceğim! Sebeb; osman yıldırım ve hala kurumda çalışan elçileri....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000