21 Eylül 2017, Perşembe 09:25:27

THK 2020 FAI Dünya Hava Oyunları'na talip oldu

Türk Hava Kurumu, dünyanın en büyük sportif havacılık organizasyonunu Türkiye’ye getirmek için start verdi.
  • Ne güzel günlerim geçti thk da hergün aklımda hiç aklımdan çıkmıyor
  • Ulu onderımızın bızzat kurmus oldugu bır kurumun altını oyup dınamıt koyan kafaları ve onlara destek olanları hıc affetmıyorum.FAI ye talip olmak .hangı aklı evvelın ısı.Once su kurumu bı duzeltın.maasları bı odeyın.Emegı gecen tum kardeslerımı magdur etmeyın.THK layık oldugu saygınlıga bır ulastırın bakalım.ondan sonra neye talip olacaksanız olun.Hava festıvallerı de artık baska alanlarda yapılıyo.sadece mısafır olarak katılmak.COK AYIP.
  • THK 1996 hava oyunları test yarışmadında ve 1997 yarışmalarında bizzat görev aldım bu güzel kurumun çöküşü bu hava oyunlarında yapılan harcamalar ile başlamıştır 2001 yılında 2. Dünya hava oyunlarına da katıldık ispanya da adamlar oara harcamayı bırak, herşeyden ödeme istiyolardı,kazanmanın yolunu bulmuşkardı, THK su gibi para harcamıştı madalya kazanan sporcu ise yok
  • size edecek laf bulmakta zorlanıyorum ya? acaba hakikaten fai bize hava oyunlarını verir mi sanıyorlar? siz önce kurumun kendisine talip olun be gerzek adamlar!!! türk havacılığının yüz karası ettiniz 100 senelik çınarı. biz hepinizin isimlerini birer birer aklımıza yazdık siz hiç merak etmeyin. bizi yetiştiren kurumun intikamını "paşa paşa" alacağız, o golf toplarını hak ettiği yere geri koyacağız. and olsun size.

Türk Hava Kurumu, dünyanın en büyük sportif havacılık organizasyonunu Türkiye’ye getirmek için start verdi. Bu amaçla Uluslararası Havacılık Federasyonu(FAI)’nun Başkanı Frits Brink ve değerlendirme komitesi Türk Hava Kurumu’nun havacılık eğitim merkezlerini yerinde görmek için 4 günlüğüne Türkiye’ye geldi.

THK Genel Başkanı Kürşat Atılgan, tarafından ağırlanan FAI Başkanı Frits Brink ve beraberindeki heyet, 2020 yılında yapılacak olan Uluslararası Hava Oyunları için, aday diğer ülkeleri de gezdikten sonra karar verecekler.

FAI Başkanı ve beraberindeki heyet, ülkemizdeki tek ulusal sportif havacılık otorite (NAC) yetkisi bulunan Türk Hava Kurumu’nun Ankara-Etimesgut, Eskişehir-İnönü, İzmir-Efes, Antalya-Karain ve Erzincan’daki eğitim merkezileri ve en önemli yamaç paraşüt merkezi olan Fethiye-Babadağ’ı 4 gün boyunca gezerek incelemelerde bulunacak.

THK 2020 FAI Dünya Hava Oyunları'na talip oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Ah eski günler ~ 10 ay önce
Ne güzel günlerim geçti thk da hergün aklımda hiç aklımdan çıkmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HUNTER r.... ~ 10 ay önce
Ulu onderımızın bızzat kurmus oldugu bır kurumun altını oyup dınamıt koyan kafaları ve onlara destek olanları hıc affetmıyorum.FAI ye talip olmak .hangı aklı evvelın ısı.Once su kurumu bı duzeltın.maasları bı odeyın.Emegı gecen tum kardeslerımı magdur etmeyın.THK layık oldugu saygınlıga bır ulastırın bakalım.ondan sonra neye talip olacaksanız olun.Hava festıvallerı de artık baska alanlarda yapılıyo.sadece mısafır olarak katılmak.COK AYIP.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fai'ye talip olmak ne ~ 10 ay önce
Bu ne biçim bir laf? Fai'ye talip olmak ne demek? Fai bir havacılık federasyonu ve merkezi Avrupa'da yanılmıyorsam Lozan'da idi. Fai'ye talip olmak derken ne demek istediğin belirsiz. Sanırım hava oyunlarının ülkemizde organzasyonuna talip olmaktan bahsediyorsun iki lafı biraraya getirecek kapasiten yok. Ben kurumu sevmiyorum ama senin gibilerle de aynı tarafta kalmış oluyorum. Sussan daha iyi. Bize daha çok zarar veriyorsun bu tip laflarla.
Oyun havaları ~ 10 ay önce
THK 1996 hava oyunları test yarışmadında ve 1997 yarışmalarında bizzat görev aldım bu güzel kurumun çöküşü bu hava oyunlarında yapılan harcamalar ile başlamıştır 2001 yılında 2. Dünya hava oyunlarına da katıldık ispanya da adamlar oara harcamayı bırak, herşeyden ödeme istiyolardı,kazanmanın yolunu bulmuşkardı, THK su gibi para harcamıştı madalya kazanan sporcu ise yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 10 ay önce
O donem hukumetten verilen sozler tutulsaydi o kriz de olmazdi. Kriz 2002 de atlatildi.ancak bu sefer isi bilmeyen emekli asker kafasi batirdi.ki bu hava oyununun yukunden daha agirdi.
havacı ~ 10 ay önce
1997 yılında gerçekleşen hava oyunlarında Özlem Kıcaaliç dünya birinciliği ve eşi Haluk Kırcaaliç yanlış hatırlamıyorsam dünya ikinciliği kazanmış sporculardır. Orada görev yapmış ve bunu bilmiyor olmanız ilginç.
havacı ~ 10 ay önce
önce çalışanların maaşlarını ödesinler!! 2 senedir altüst oldu insanlar. Bankalar kredi vermez oldu, hali hazırdaki kredilerini, ev kiralarını ödeyemez oldu insanlar....insaf yaaa!!!
yüzsüzlük ~ 10 ay önce
size edecek laf bulmakta zorlanıyorum ya? acaba hakikaten fai bize hava oyunlarını verir mi sanıyorlar? siz önce kurumun kendisine talip olun be gerzek adamlar!!! türk havacılığının yüz karası ettiniz 100 senelik çınarı. biz hepinizin isimlerini birer birer aklımıza yazdık siz hiç merak etmeyin. bizi yetiştiren kurumun intikamını "paşa paşa" alacağız, o golf toplarını hak ettiği yere geri koyacağız. and olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thk ~ 10 ay önce
Sanirlar.genel merkez su an thknin duze cikacagini bile saniyor.trilyon borclari bir cirpida odeyecekler.yersen.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000