16 Haziran 2017, Cuma 14:33:05

TGS yeni kıyafetlerini tanıttı

Türkiye’nin öncü yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS) imaj yeniledi.
  • bütün bölümlerinde vardiya var mı
  • Kıyafetler gerçekten de güzel fakat vardiya değişiminde şöyle klimalı ofisimden aşağıya bir bakıyorum yüzlerce müdür şef gelmiş gibi aprona
  • İNSANLARIN EKMEĞİYLE OYNAYIN AMA SİZİN ADALETİNİZ TORPİL BİZİM ADALETİMİZ YÜCE ALLAH ŞÜPHESİZ Kİ ŞEYTANDAN VE SİZİN ADALETİNİZDEN SADECE RABBİME SIĞINIRIM BİZİM EKMEĞİMİZLE OYNADINIZ SİZLERİ YÜCE RABBİME HAVALE EDİYORUM.HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.
  • 3 Dil biliyorum Doktora yapıyorum Tgs de çaycılık yapar mıyım

Türkiye’nin öncü yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS) imaj yeniledi. Yolcu hizmetlerinde görev yapan personeli için yeni tasarım kıyafet hazırlatan şirket, şıklığıyla öne çıkan lacivert renkte takım elbiseyle boy gösterecek.

Son teknoloji ürünü doğal kumaşlardan hazırlanan kıyafetler, özel olarak tasarlanan logolu kravatlar ve fularlarla birlikte kullanılacak.

Türkiye’nin en büyük sekiz havalimanında hizmet veren TGS’nin bu kıyafetleri, öncelikle Atatürk ve Esenboğa Havalimanı'nda kullanılmaya başlanacak.

TGS yeni kıyafetlerini tanıttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (103)

.. ~ 20 gün önce
bütün bölümlerinde vardiya var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel seçim ~ 1 yıl önce
Kıyafetler gerçekten de güzel fakat vardiya değişiminde şöyle klimalı ofisimden aşağıya bir bakıyorum yüzlerce müdür şef gelmiş gibi aprona

Yanıtla

Kalan karakter 1000
heloo ~ 1 yıl önce
Tgs Ucak Temizlik berbat bi iş resmi tatil yok mesayı mecbur gecemiz gunduzumuz beli değil maaşları da Batsın da cıkarsınlar beni işten
Bilen bilir ~ 1 yıl önce
İNSANLARIN EKMEĞİYLE OYNAYIN AMA SİZİN ADALETİNİZ TORPİL BİZİM ADALETİMİZ YÜCE ALLAH ŞÜPHESİZ Kİ ŞEYTANDAN VE SİZİN ADALETİNİZDEN SADECE RABBİME SIĞINIRIM BİZİM EKMEĞİMİZLE OYNADINIZ SİZLERİ YÜCE RABBİME HAVALE EDİYORUM.HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3 dil ~ 1 yıl önce
3 Dil biliyorum Doktora yapıyorum Tgs de çaycılık yapar mıyım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000