09 Haziran 2017, Cuma 15:15:10

TGS üniformaları yenileniyor

Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığındaki yer hizmetleri şirketi Turkish Grounda Services, (TGS) yeni üniformalarını tanıttı.
  • Şirketin diğer departmanlara kıyasla en giyilebilir üniforması yhm erkek üniformasıydı. Yhm bayanların kıyafeti tek kelimeyle iğrenç bir pembe, aprondakilerin kıyafeti de kırmızı ve adilikten ben tam ameleyim diye bağırıyor. Harekat ve ramp kazaklarında bir geyik deseni eksik, polarlar desen bedenleri rastgele dikilmiş. Yen'i apron ayakkabıları da insanın ayak parmaklarına vurmak için üretilmiş, estetik düşmanı biri tarafından tasarlanmış. Nerdeyse her yerinden pvc kaplama akıcak ayakkabının.
  • Kravat olmamış
  • Sorun yok avrupa birligine uygundur.
  • Tgsye alım var mı

Türk Hava Yolları'nın yer hizmetleri operasyonlarını yürüten Turkish Ground Services'te görevli yolcu hizmetleri memurlarının üniformaları değişiyor. 2015 yılında yapılan değişimle tüm personelin üniformaları yenilenirken şimdilik sadece yolcu hizmetlerinde görevli erkek personelin kıyafetlerinin yenilendiği öğrenildi.

TGS'de görevli yolcu hizmetleri memurlarının yeni üniformaları yelekli lacivert takım elbise, kırmızı-beyaz kravat, yine aynı desenlerde mendil ve beyaz gömlekle kombin edildi.

Atatürk Havalimanı ve Esenboğa'da kadın personeller de dahil olmak üzere kıyafetlerin yenilendiği diğer meydanların ise bir sonraki sezonda değişeceği öğrenildi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; TGS personeline üniforma dağıtımlarına başlandığı ve kısa süre sonra tüm yolcu hizmetleri personellerinin yeni üniformalarla hizmet vereceği öğrenildi. 

©AirportHaber.com

TGS üniformaları yenileniyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (67)

Üniforma ~ 1 yıl önce
Şirketin diğer departmanlara kıyasla en giyilebilir üniforması yhm erkek üniformasıydı. Yhm bayanların kıyafeti tek kelimeyle iğrenç bir pembe, aprondakilerin kıyafeti de kırmızı ve adilikten ben tam ameleyim diye bağırıyor. Harekat ve ramp kazaklarında bir geyik deseni eksik, polarlar desen bedenleri rastgele dikilmiş. Yen'i apron ayakkabıları da insanın ayak parmaklarına vurmak için üretilmiş, estetik düşmanı biri tarafından tasarlanmış. Nerdeyse her yerinden pvc kaplama akıcak ayakkabının.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
km1 ~ 1 yıl önce
Kravat olmamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 1 yıl önce
Sorun yok avrupa birligine uygundur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 1 yıl önce
Tgsye alım var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000