09 Kasım 2017, Perşembe 09:20:30

TGS personeline akaryakıt müjdesi

Türk Hava Yolları'na yer hizmetleri veren Turkish Ground Services (TGS), araç sahibi personellerinin yüzünü güldürecek bir işbirliğine imza attı.
  • Tgs de adam kirayı zor ödüyor
  • Otogaz içinde geçerlimi ? Gazla çalışıyorda bizimki (İroniye dikkat !)
  • işcilerin mail kapattilar nasil olacak şimdi
  • FLASH tv kart bile yüzde 5 indirim yapıyor.. Tebrikler..

Türk Hava Yolları'na yer hizmetleri veren Turkish Ground Services (TGS), araç sahibi personellerinin yüzünü güldürecek bir işbirliğine imza attı.

TGS, son dönemde üst üste gelen akaryakıt zamları sonrasında araç sahibi personelinin yüzünü güldürecek bir işbirliği yaptı. Petrol Ofisi A.Ş. ile imzalanan sözleşmeyle TGS çalışanlarına akaryakıt alımlarından yüzde 4 oranında iskonto uygulanacak.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; anlaşmanın 2 yıllık olduğu ve TGS'nin tüm birimlerinde çalışan personeli kapsadığı öğrenildi.

TGS çalışanlarının bu fırsattan yararlanabilmesi için şirket uzantılı mail adreslerinden positivefilo@poas.com.tr adresine kart talebi, isim, soy isim, cep telefonu ve adres bilgilerini belirterek elektronik posta göndermesi gerekiyor.

İKİ HAFTADA 34 KURUŞ ZAM

Rafineri çıkış fiyatlarında yaşanan artış vatandaşın cebine yansıdı, benzine yine zam yapıldı. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada, “Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı 9 Kasım 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinde 13 kuruş fiyat artışı beklenmektedir.” ifadeleri kullanıldı.

Yapılan son zamların yürürlüğe girmesinden itibaren İstanbul’da benzinin litre fiyatı 5.50 TL’den 5.63 TL yükselecek. Ankara’da 5.54 TL olan benzinin litre fiyatı 5.67’ye, İzmir’de ise 5.50 TL olan benzinin litre fiyatı 5.63 TL’ye satılacak.

Benzine 25 Ekim’de 9 kuruş, 30 Ekim’de 12 kuruş, 8 Kasım’da 13 kuruşluk zam gelmişti. Özetle son iki haftada benzine 34 kuruş zam yapıldı. 45 litrelik depoya sahip bir aracın deposu iki hafta öncesine göre 15 TL daha pahalıya doluyor.

MOTORİNE DE ZAM YOLDA

Dizel motorlu aracı olan sürücülere de her an kötü haber gelebilir. Benzine gelen bu zamların ardından motorine de cuma ya da cumartesi günü 12 kuruş zam gelebileceği haberleri gündeme düştü.

Avrupa Birliği'nde 1 litre motorinden yüzde 58.5 vergi alınırken, Türkiye'de ise bu oran yüzde 60,52. Türkiye Avrupa'da motorin vergi oranlarının en yüksek olduğu 8. ülke. Birinci ise yüzde 69.42 ile İngiltere.


©AirportHaber.com ÖZEL

TGS personeline akaryakıt müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Arto ~ 7 ay önce
Tgs de adam kirayı zor ödüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gaz ? ~ 7 ay önce
Otogaz içinde geçerlimi ? Gazla çalışıyorda bizimki (İroniye dikkat !)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
veysel ~ 7 ay önce
işcilerin mail kapattilar nasil olacak şimdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mail at ~ 7 ay önce
Şimdi bir yetkili çıkar mailimizi kapattılar diye mail at der sana.sende mailim kapalı nasıl mail atayım dersin,o iş içinden çıkılmaz bir hal alır boşver
Mail olayı ~ 7 ay önce
Aynı şeyi 100 defa mail atarsın çözülmez ,aynı şeyi 101 ci defa sorduğunda ,bunu bize mail attınmı denir Yok bu sefer atmadım 10 senedir aynı şeyi konuşuyoruz :))
Mail ? ~ 7 ay önce
Bunu bize mail attın mı ? (Şef)
Alli ~ 7 ay önce
FLASH tv kart bile yüzde 5 indirim yapıyor.. Tebrikler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alican ~ 7 ay önce
Yani flash kart elektrikte bile yüzde 8 indirim yapıyor.mail atma derdi Yok forum doldurma derdi Yok.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000