18 Mart 2018, Pazar 14:07:43

TGS personeli uçak içerisinde öyle şeyler buldu ki...

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti veren Turkish Ground Services (TGS) çalışanı, alkışlanacak bir davranışa imza attı.
  • Demekki security check i iyi yapmıyorsunuz THY.. Tüm yolcu çıktıktan sonra her yeri didik didik etmesi lazım tüm kabin ekibinin. Battaniye ve altında paralar çok enteresan!
  • Çok pişman bir duruşu var :)))
  • TGS Buldu diye yazmışlarda o işin öncesi öyle değildir . Uçakta unutulan çanta vb. Şeyler uçak güvenlik birimine bildirilir . Uçak güvenlik görevlisi gelir müdahelesini yapar eğer tehlike arz etmiyorsa içini açar ne olduğa bakar daha sonra kayıp eşya birimine teslim edilir.Bu olayda da olan budur .
  • Ulan ne desem 2000 TL maaş için mi torpil torpil değil insan makinası lazım doldur boşalt

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti veren Turkish Ground Services (TGS) çalışanı, alkışlanacak bir davranışa imza attı.

TGS'de çalışan Ahmet Kanat, Türk Hava Yolları uçağında temizlik yapıldığı sırada bir battaniyenin altında yüzbinlerce TL değerinde döviz, akıllı telefon ve saat buldu.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre, TK 771 sefer sayılı Kuveyt-İstanbul uçağında temizlik yapıldığı sırada koltuk üzerinde bulunan bir battaniyeyi kaldıran Ahmet Kanat isimli TGS personeli, 71 bin 420 Dolar, 2 bin 700 Euro, 40 Türk Lirası, 1 adet akıllı telefon ile 1 adet de kol saati buldu. Toplam değeri 293 bin TL değerindeki nakit para ile telefon ve kol saatini tutanakla birlikte yöneticilerine teslim etti.

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan olayda Kanat'ın teslim ettiği uçak içi buluntu eşyalar sahibine verildiği belirtildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

TGS personeli uçak içerisinde öyle şeyler buldu ki...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (89)

Security check ~ 4 ay önce
Demekki security check i iyi yapmıyorsunuz THY.. Tüm yolcu çıktıktan sonra her yeri didik didik etmesi lazım tüm kabin ekibinin. Battaniye ve altında paralar çok enteresan!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 4 ay önce
Security check temizlikten sonra yapılır.
içi gitmiş belli ~ 4 ay önce
Çok pişman bir duruşu var :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saygılar. ~ 4 ay önce
TGS Buldu diye yazmışlarda o işin öncesi öyle değildir . Uçakta unutulan çanta vb. Şeyler uçak güvenlik birimine bildirilir . Uçak güvenlik görevlisi gelir müdahelesini yapar eğer tehlike arz etmiyorsa içini açar ne olduğa bakar daha sonra kayıp eşya birimine teslim edilir.Bu olayda da olan budur .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OPS ~ 4 ay önce
Uçak Güvenlik birimine malum mu oluyor da gelip buluyor? Uçuş bitiminde uçağa temizlik ekibi girer ve temizlik esnasında rastlanan buluntular uçuş ekibinin rapor tutmasıyla ilgili birime teslim edilir.
Bulmak ~ 4 ay önce
Güvenli olduğuna karar vermek bulmak mı oluyor, nasıl mantık bu. İlle thy ezikleri kendilerine bir pay çıkaracaklar
Neyi değiştirir ~ 4 ay önce
Bulan yine aynı arkadaş yine TGS sen desene uyuz oluyorum nu TGS nin başarısına dürüst çalışanlarına boş boş konuşuyosun
Hadi ya ~ 4 ay önce
Uçak temizlik bulup çağır mistir ama dimi yada bakmıştır her bulunan eşyaya uçak güvenlik gelmiyor ayrıca uçak içine hemen TK personeline giydirmeye çalış sen
Torpilli ~ 4 ay önce
Ulan ne desem 2000 TL maaş için mi torpil torpil değil insan makinası lazım doldur boşalt

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000