12 Aralık 2017, Salı 11:00:06

TGS kışa hazır!

Turkish Ground Services (TGS), filosuna 4 yeni kar küreme aracı kattı.
  • Biz TGS olarak bu operasyonu ilk defa yürütmeyeceğiz arkadaşlar. Yıllardır yaptığımız bir iş bu. Dolayısı ile bizimle birlikte bu operasyonun içerisinde yer almayan insanların fikirlerine de eleştirilerine de ihtiyacımız yok. Tüm istasyonlar bilir yaz/kış operasyonlarının en kapsamlısı ve en yoğunu TGS tarafından yürütülür. O görmüş olduğunuz kar küreme kamyonlarının DHMI veya başka bir şirkete değilde, TGS 'ye teslim edilmiş olması bizim bu operasyondaki başarımızın en önemli göstergelerinden biridir. Şef veya müdür değilim. Allah şahidim olsun ki işçi ünvanına sahip 1386 TL net maaş alan biriyim. 4 yıldır bu şirketteyim ve şirketimi çok seviyorum. Kimsenin yüzüne karşı dile getiremediğiniz şeyleri buraya yazıyorsunuz. Yapmayın. Allah 'tan isteyin ve tevekkül edin. İhanet eden olmayın, bırakın hakkı gasp edilen siz olun. Hesap sorucu olarak Allah yeter.
  • Herkes yine sallamış o araçlar ile tgs ancak kendi araç park yerlerinin önünü açabilir tgs nin taxi yollarında ve apronda kar temizleme ve küreme gibi bir yetkisimi var?Zikriniz var fakat fikriniz yok,her şeye atlamayın komik olmayın 2 mt genişligi olan kureme ile pistmi açılır?İşte ülkenin durumu Avrupada en çok telefon goruşmesi yapan,mesajlaşan araştırmak yerine net ten oyun oynayan kısaca sadece konuşan eleştiren!!!
  • Tgs önce iscisinin şoförünün tüm persenolenin hakkini versin THY den 2800 alip isciye 1435 tl vermekle olmaz allah sizi bildiği yapsın milletin evinde ekmek yok bunlar kar kureme araci almis...
  • Ulan bu tgs bi tazminat verse 3/1 i isi birakir be. Hadi yap guzellik tgs kurtar bizi bu zulümden;))

Turkish Ground Services (TGS), filosuna 4 yeni kar küreme aracı kattı.

Mercedes marka kar küreme araçlarını teslim alan TGS, araçları hazır hale getirerek kar yağışına karşı son derece etkili bir yol izleyecek. 14 adet traktöre de bıçak takan TGS, kışı ve kar yağışını beklemeye başladı.

Geçtiğimiz yıl yaşanan sıkıntılara karşı bu yıl ciddi hazırlık yapan şirketin kar yağışında hızlı ve etkili bir yol izlemesi planlanıyor.

TGS kışa hazır!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

worker ~ 7 ay önce
Biz TGS olarak bu operasyonu ilk defa yürütmeyeceğiz arkadaşlar. Yıllardır yaptığımız bir iş bu. Dolayısı ile bizimle birlikte bu operasyonun içerisinde yer almayan insanların fikirlerine de eleştirilerine de ihtiyacımız yok. Tüm istasyonlar bilir yaz/kış operasyonlarının en kapsamlısı ve en yoğunu TGS tarafından yürütülür. O görmüş olduğunuz kar küreme kamyonlarının DHMI veya başka bir şirkete değilde, TGS 'ye teslim edilmiş olması bizim bu operasyondaki başarımızın en önemli göstergelerinden biridir. Şef veya müdür değilim. Allah şahidim olsun ki işçi ünvanına sahip 1386 TL net maaş alan biriyim. 4 yıldır bu şirketteyim ve şirketimi çok seviyorum. Kimsenin yüzüne karşı dile getiremediğiniz şeyleri buraya yazıyorsunuz. Yapmayın. Allah 'tan isteyin ve tevekkül edin. İhanet eden olmayın, bırakın hakkı gasp edilen siz olun. Hesap sorucu olarak Allah yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski yer tech ~ 7 ay önce
Herkes yine sallamış o araçlar ile tgs ancak kendi araç park yerlerinin önünü açabilir tgs nin taxi yollarında ve apronda kar temizleme ve küreme gibi bir yetkisimi var?Zikriniz var fakat fikriniz yok,her şeye atlamayın komik olmayın 2 mt genişligi olan kureme ile pistmi açılır?İşte ülkenin durumu Avrupada en çok telefon goruşmesi yapan,mesajlaşan araştırmak yerine net ten oyun oynayan kısaca sadece konuşan eleştiren!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa karataş Hakkini ver ~ 7 ay önce
Tgs önce iscisinin şoförünün tüm persenolenin hakkini versin THY den 2800 alip isciye 1435 tl vermekle olmaz allah sizi bildiği yapsın milletin evinde ekmek yok bunlar kar kureme araci almis...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tazminat ~ 7 ay önce
Ulan bu tgs bi tazminat verse 3/1 i isi birakir be. Hadi yap guzellik tgs kurtar bizi bu zulümden;))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000