19 Haziran 2018, Salı 23:28:16

TGS hazır... Yeni Havalimanı'nda Erdoğan'ı bekliyor!

29 Ekim’de resmen açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda inşaat çalışmalarında son aşamaya gelinirken Turkish Ground Services'te Cumhurhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı tarihi uçuş öncesi son hazırlıklarını tamamladı.
  • Dikkat TGS hazırmış. Kaza için önlemlerimizi alalım. TGS araçlarının 5 metre yakınına gitmeyelim.
  • Aceba sayın Cumhurbaşkanımızın uçağı inerken de "Vardiya Değişim Saati" olursa karşılamayı nasıl yapacaklar şimdi?
  • valiz kırmaya, yolcu azarlamaya, ingilizcce konuşamamaya hazırlar aynen..
  • Keşke oradaki kan emicilerde gitseler yalamaya, rampın kan emicisi Hamdi eksik kalmaz. Bizim büyük başlar küçük başkende büyük baş gibi otlardılar. Zaten baksan en büyük baş en iri olanı

29 Ekim’de resmen açılacak olan İstanbul yeni havalimanında inşaat çalışmalarında son aşamaya gelinirken havalimanın ilk konuğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacak. Erdoğan'ın 21 Haziran Perşembe günü yeni havalimanına ineceğini AirportHaber olarak sizlere duyurmuştuk.

Bütün etapları tamamlandığında yıllık yolcu kapasitesi bakımından dünyanın en büyük havalimanları arasında yer alacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’nda çalışmalarda son aşamaya gelindi. İnşaatının yüzde 90’ı bitirilen yeni havalimanında bir pist tamamlanırken ikinci pistin ise bitimine çok az bir süre kaldı. İlk etapta iki pistle açılacak olan yeni havalimanında uçuş sistemlerinin testleri de yapılmaya başlandı. DHMİ’ye ait TC-LAD kuyruk tescilli uçakla bir süredir aletli yaklaşma sistemlerinin kalibrasyon testleri yapılırken son dönemde hızlandırılan hazırlıklar da dikkat çekmişti.

Son olarak 21 Haziran günü İstanbul Yeni Havalimanı'na inmesi beklenen Erdoğan için Türk Hava Yolları'na yer hizmetleri veren, Turkish Ground Services'te (TGS) gerekli ekipmanların transferini tamamladı.

TGS hazır... Yeni Havalimanı'nda Erdoğan'ı bekliyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Hazır ~ 1 ay önce
Dikkat TGS hazırmış. Kaza için önlemlerimizi alalım. TGS araçlarının 5 metre yakınına gitmeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eyvah! ~ 1 ay önce
Aceba sayın Cumhurbaşkanımızın uçağı inerken de "Vardiya Değişim Saati" olursa karşılamayı nasıl yapacaklar şimdi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bjk ~ 1 ay önce
valiz kırmaya, yolcu azarlamaya, ingilizcce konuşamamaya hazırlar aynen..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir ~ 1 ay önce
Keşke oradaki kan emicilerde gitseler yalamaya, rampın kan emicisi Hamdi eksik kalmaz. Bizim büyük başlar küçük başkende büyük baş gibi otlardılar. Zaten baksan en büyük baş en iri olanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000