07 Ağustos 2015, Cuma 08:01:46

Teröristler havalimanına saldırdı

Siirt'te bir grup terör örgütü üyesi, Gökçebağ beldesinde bulunan havaalanı istasyonunu ateşe verdi.
  • Bu haber de şişirme var.diğer taraftan değişik dedikodular var.Her ne olursa olsun bu adamlar ihtiyatlı değil lakayıt durdukları için baskında direniş gösteremediler.yada görev bilinci ve maaşı helalinden yeme dertleri yok.yoksa 8 yada 18 olsada tedbirli durupta gelene bir kurşun dahi atmadan teslim olduklarını düşünmek istemiyorum.bunun adı başkadır.
  • Güvenlik ne yapsın.o bölgedeki ıstasyonlar sürekli tacız edıliyordu. Bırkac yıl önce VOR istasyonuna arızaya giden teknik personelin önü kesilmişti.hatta o teknık personellerden altlarına kaçıranlar olmuştu. Anlayacağınız bu işler dışardan basit gelebilir ama öyle değil çünkü erkekçe karşınıza çıkmıyorlar. Açığınızı bulup Ordan saldırıyorlar. Güvenliğe laf çakanları orada görev yapmaya davet ediyorum. Hadi Hodri meydan. Böyle bir ortamda güvenliği eleştiriyorlarya ne deyim daha...
  • Ak Parti doğuda nereye hizmet yaptıysa seçimde en büyük kazığı onlardan yedi. Bunlara otobüsle yolculuk yapmak bile fazla. Hepsi PKK lı değil tabiiki ama büyük çoğunluğu PKK nın yaptıklarından rahatsızlık duymuyor.
  • oraya havaalanı yapanda suç.elektrık su hastane havaalanı hıcbırsey yapmıycaksın ondan anlar bırakıcan magarada yasıycaklar

Saat 23.30 sularında bir grup terör örgütü üyesi, şehir merkezine 4 kilometre uzaklıktaki Gökçebağ beldesi girişinde bulunan Siirt Havaalanı Vor İstasyonuna saldırdı.

Güvenlik görevlilerini etkisiz hale getiren örgüt üyeleri, daha sonra istasyonu benzinle yakıp örgüt propagandası yaptıktan sonra geçenin karanlığında izlerini kaybettirdi. Siirt belediye itfaiye ekipleri yangını söndürürken, güvenlik güçleri de kaçan PKK’lıların bulunması için bölgede operasyon başlattı.

Edinilen bilgiye göre aynı istasyonun 20 yıl önce de teröristler tarafından yakıldığı belirtildi.

Teröristler havalimanına saldırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

mustafa teke ~ 3 yıl önce
Bu haber de şişirme var.diğer taraftan değişik dedikodular var.Her ne olursa olsun bu adamlar ihtiyatlı değil lakayıt durdukları için baskında direniş gösteremediler.yada görev bilinci ve maaşı helalinden yeme dertleri yok.yoksa 8 yada 18 olsada tedbirli durupta gelene bir kurşun dahi atmadan teslim olduklarını düşünmek istemiyorum.bunun adı başkadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güvenlik ne yapsın ~ 3 yıl önce
Güvenlik ne yapsın.o bölgedeki ıstasyonlar sürekli tacız edıliyordu. Bırkac yıl önce VOR istasyonuna arızaya giden teknik personelin önü kesilmişti.hatta o teknık personellerden altlarına kaçıranlar olmuştu. Anlayacağınız bu işler dışardan basit gelebilir ama öyle değil çünkü erkekçe karşınıza çıkmıyorlar. Açığınızı bulup Ordan saldırıyorlar. Güvenliğe laf çakanları orada görev yapmaya davet ediyorum. Hadi Hodri meydan. Böyle bir ortamda güvenliği eleştiriyorlarya ne deyim daha...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HİZMET ~ 3 yıl önce
Ak Parti doğuda nereye hizmet yaptıysa seçimde en büyük kazığı onlardan yedi. Bunlara otobüsle yolculuk yapmak bile fazla. Hepsi PKK lı değil tabiiki ama büyük çoğunluğu PKK nın yaptıklarından rahatsızlık duymuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tail commender ~ 3 yıl önce
Rahatsız olsalar, mani olurlar.
fazla oraya ~ 3 yıl önce
oraya havaalanı yapanda suç.elektrık su hastane havaalanı hıcbırsey yapmıycaksın ondan anlar bırakıcan magarada yasıycaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000