18 Ağustos 2011, Perşembe 14:45:54

TERÖR ESTİRDİ HAVALİMANINI BİRBİRİNE KATTI!

Adana Havaalanı'nda uçağı kaçırınca yerel bir televizyonu arayıp, "Üzerimde bomba var, havaalanını patlatacağım" diye ihbarda bulunan bir kişi gözaltına alındı...
  • yolcu, kameralar gelene kadar yaklaşık 1 saat boyunca gayet sakin oturmuş, kameralar gelince coşmuştur. Antalyadaki yakınlarına kuru kuruya "uçağı kaçırdığım, gelemedim" deseydi büyük ihtimalle yemeyecekleri için basını çağırıp haber değeri taşıyan manyaklıklarını sergilemiştir. Bu sayede cenazeye yetişememe durumunu yakınlarının gözünde legalleştirmiştir
  • Montofonu altın kafese koymuşlar montofon yinede vatanım demiş. Not: Airport haber montofon bir hayvan cinsidir hakaret değildir, bu bir ata sözüdür.
  • Bu gibi durumlar için mutlaka check ın programlarında bir kara liste olmalı, otelllerde check ın sistemlerinde var müşteri geldiğinde ne konuda pürüz çıkarmışşsa onu görüyosun ona göre davranıyosun. bizim sistemlerde de olmalı her geldiğinde ayrı ayrı çirkeflik yapan yolcuların ayırt edilmesi lazım.
  • TÜM HAVAYOLLARI İÇİN KARA LİSTE ŞART ORTAK BİR VERİ TABANI OLMALI TÜM AIRLINE LAR ONA GÖRE SATIŞ YAPMALI AMA PEGASUS SANIRIM BUNA ORTAK OLMAZ KARA LİSTE DAHİL HERKESE BİLET SATAR:))
Saat 00.20'de meydana gelen olayda iddiaya göre Orhan Baykara, trafik kazasında ölen yakınlarının cenazesine katılmak için Antalya'ya gitmek üzere Adana Havaalanı'na gelen Orhan Baykara, uçağın kalktığını öğrenince çılgına döndü.
 
Uçağın erken kalktığını öne süren Orhan Baykara, havaalanındaki görevlilerle tartıştı.
 
Öfkesine hakim olamayan genç, yerel bir televizyon kanalını arayıp, 'Üzerimde bomba var, havaalanını patlatacağım, gelip çekin' diye ihbarda bulundu.
 
Televizyon çalışanları durumu polise bildirip, havaalanına gitti.
 
Televizyon ekibinin geldiğini gören Orhan Baykara, aniden bilet kulübesine koşup camlarını yumrukladı, apronu gören pencerenin camlarına tekme attı.
 
Olayı gören polis ekibi Orhan Baykara'ya müdahalede bulundu. 7 polis tarafından zor zaptedilen Baykara, kelepçelenerek etkisiz hale getirildi.
 
Gözaltına alınan Baykara'nın, Antalya'daki 4 kişinin öldüğü trafik kazasında yakınlarını kaybettiği, cenazeye yetişmek için uçakla gitmeyi planladığı ancak, uçak kalkınca görevlilerin ilgisizliği nedeniyle böyle bir eylemi yaptığını söyledi.

Televizyon çalışanları durumu polise bildirip, havaalanına gitti. Televizyon ekibinin geldiğini gören Orhan Baykara, aniden bilet kulübesine koşup camlarını yumrukladı, apronu gören pencerenin camlarına tekme attı. Olayı gören polis ekibi Orhan Baykara'ya müdahalede bulundu. 7 polis tarafından zor zaptedilen Baykara, kelepçelenerek etkisiz hale getirildi. Gözaltına alınan Baykara'nın, cenazeye yetişmek için uçakla gitmeyi planladığı ancak, uçak kalkınca görevlilerin ilgisizliği nedeniyle böyle bir eylemi yaptığını söyledi.CNN Türk

TERÖR ESTİRDİ HAVALİMANINI BİRBİRİNE KATTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
yolcu, kameralar gelene kadar yaklaşık 1 saat boyunca gayet sakin oturmuş, kameralar gelince coşmuştur. Antalyadaki yakınlarına kuru kuruya "uçağı kaçırdığım, gelemedim" deseydi büyük ihtimalle yemeyecekleri için basını çağırıp haber değeri taşıyan manyaklıklarını sergilemiştir. Bu sayede cenazeye yetişememe durumunu yakınlarının gözünde legalleştirmiştir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Montofonu altın kafese koymuşlar montofon yinede vatanım demiş. Not: Airport haber montofon bir hayvan cinsidir hakaret değildir, bu bir ata sözüdür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu gibi durumlar için mutlaka check ın programlarında bir kara liste olmalı, otelllerde check ın sistemlerinde var müşteri geldiğinde ne konuda pürüz çıkarmışşsa onu görüyosun ona göre davranıyosun. bizim sistemlerde de olmalı her geldiğinde ayrı ayrı çirkeflik yapan yolcuların ayırt edilmesi lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TÜM HAVAYOLLARI İÇİN KARA LİSTE ŞART ORTAK BİR VERİ TABANI OLMALI TÜM AIRLINE LAR ONA GÖRE SATIŞ YAPMALI AMA PEGASUS SANIRIM BUNA ORTAK OLMAZ KARA LİSTE DAHİL HERKESE BİLET SATAR:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000